Asikurtlar©

Muharrem İnce Kolları Sıvadı

Muharrem İnce Kolları Sıvadı
11 Mayıs 2016 - 12:00 'de eklendi ve 5226 kez görüntülendi.

CHP’nin potansiyel lider adayı Yallova milletvekili Muharrem İnce, yeniden sahaya iniyor.
TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın tartışma yaratan ”Yeni Anayasa’da laiklik olmamalı” açıklamasının ardından harekete geçen İnce, Balıkesir’in Edremit ilçesinde ‘Sonsuza Kadar Laik Türkiye’ mitingi düzenleyecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısına rakip olarak çıkan İnce yeniden saha çalışmalarına başladı. İnce “Ver Elini Türkiye” ve “Sonsuza Kadar Laik Türkiye” sloganıyla 14 Mayıs 2016 tarihinde bir miting düzenleyecek.

TÜRKİYE’Yİ DOLAŞIYOR

İnce’nin Türkiye’yi gezmeye devam edeceği, CHP örgütlerine ziyaretlerinin yanı sıra zaman zaman mitingler de yapılacağı belirtildi. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın “Yeni anayasada laiklik olmamalı” yönündeki açıklamasına karşılık olarak İnce, kendisini destekleyen milletvekilleri ile bir basın toplantısı da düzenleyerek tepki göstermişti. İnce, Kahraman’ın anayasal suç işlediği gerekçesiyle hakkında suç duyurusunda da bulunmuştu.

Yurt çapında il ve ilçe örgütlerini dolaşan, delegelerle ilişkilerini sıcak tutan Muharrem İnce’nin, gelecekte yeniden CHP Genel Başkan adaylığına aday olması bekleniyor

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER