Asikurtlar©

Morglar Doldu Taştı! Terörist Cesetleri Sığmıyor

Morglar Doldu Taştı! Terörist Cesetleri Sığmıyor
12 Şubat 2016 - 14:15 'de eklendi ve 4724 kez görüntülendi.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden terör operasyonlarında öldürülen PKK’lıların cenazeleri Şanlıurfa’ya getirilmeye devam ediyor. Morglar terörist cesetleriyle dolu.
Morglar Doldu Taştı! Terörist Cesetleri Sığmıyor

Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden terör operasyonlarında öldürülen 18 teröristin cesedi daha Şanlıurfa’ya getirildi. Cesetlerin diğer illerde yer olmadığı için Şanlıurfa’ya gönderildiği öğrenilirken, morgların terörist cenazeleriyle dolması nedeniyle cenazelerin hastanelerin morglarında bekletildiği belirtildi.

SIRAYLA MORGA GÖTÜRÜLÜYORLAR

Edinilen bilgiye göre, Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden terör operasyonlarında öldürülen 18 teröristin cesedi, otopsi yapılmak üzere Şanlıurfa’ya getirildi. Balıklıgöl Devlet Hastanesi morguna konulan cesetler, sırayla otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürülüyor. Otopsi işlemleri bitirilen cesetler ise yeniden hastanenin morguna gönderiliyor.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Gece saatlerinde Şanlıurfa’ya getirilen cesetler nedeniyle hastane çevresinde ve Adli Tıp Kurumu önünde geniş güvenlik önlemleri alındı.

İKİ GÜN ÖNCE DE 8 CESET GETİRİLMİŞTİ

İki gün önce de 8 teröristin cesedi Adli Tıp Kurumu morguna getirilmiş ve otopsilerinin ardından 2 tanesi yakınlarına teslim edilirken 6 tanesi ise hastane morguna gönderilmişti.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER