Asikurtlar©

Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…

Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…
17 Aralık 2016 - 22:26 'de eklendi ve 3822 kez görüntülendi.

MHP 25.Dönem Gaziantep Milletvekili Av.Ertuğrul Tolga ORHAN Kayseri’de gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili açıklamalarda bulundu..
Kayseri’de gerçekleşen terör saldırısını en ağır dille lanetliyor ve aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum..
Ancak Hafizanallah yarında aynı menfur hadiselerin vuku bulmaması için;
1-Hükümetin yapacağı ilk adım,istihbarat ve güvenlik zaafiyetini masaya yatırmalı ve ilgilileri derhal görevden almalıdır..

2-Millet olmanın gerekliliği içerisinde teröre ve arkasındaki güçlere karşı vakur duruşumuzu asla bozmamalı ve milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz..

3-Hükümet artık milletimizin ve benim de sabrımı zorlayan “KINAMA” ötesine geçerek [millet vicdanını rahatlatlatacak]operasyonlara imza atmalıdır.
4-Eğer Hükümetçe terörle mücadele konusunda yetersiz kalınıyorsa,strateji planı üretilemiyorsa, ki gözüken ve müşahade edilen o dur; derhal bir Milli mutabakat hükümeti kurulmalı ve İçişleri Bakanlığı MHP’ye verilmelidir..Bu da olmuyorsa en kestirme Merhum Abdullah Çatlı’nın hayatını okumalarını ve buna göre eylem planı hazırlamalarını siyasal iktidara tavsiye ederim.

Saygılarımla.
Av.Ertuğrul Tolga ORHAN
MHP 25.Dönem Gaziantep Milletvekili

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER