Asikurtlar©

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Millet Vekili Prof.Dr. Kamil Aydın, TBMM’de gündem dışı konular hakkında söz alarak son zamanlarda üniversitelerde yaşanan terör olayları ve eylemlerine dikkati çekti.

Prof.Dr. Aydın, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Şubat 2015’de kaybettiğimiz Fırat Çakır kardeşimizi kaybetmeden önce de bu uyarılarımızı yapmıştık.” diyerek; Üniversitelerin genel sekreterleri ve rektörleri başta olmak üzere İç İşleri Bakanı ve bütün yetkilileri göreve davet etti.
MHP Erzurum Milletvekili Aydın, konuşmasının sonunda da özellikle üniversiteli öğrenciler başta olmak üzere genele hitap ederek, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Rol model alınması konusunda da okumayı teşvik eden Hz. Peygamberi, cephede dahi okumaya gayret eden Mustafa Kemali ve Türk Milletinin bir ferdi olmakla gurur duyduğunu her vesileyle belirten Nobel Ödülü sahibi Prof.Dr. Aziz Sancar’ı örnek verdi.

30 Aralık 2015 - 18:30 'de eklendi ve 4785 kez izlendi.

MHP’Lİ KAMİL AYDIN, ÜNİVERSİTELERDE YAŞANAN OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ (Video)

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Millet Vekili Prof.Dr. Kamil Aydın, TBMM’de gündem dışı konular hakkında söz alarak son zamanlarda üniversitelerde yaşanan terör olayları ve eylemlerine dikkati çekti. Prof.Dr. Aydın, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Şubat 2015’de kaybettiğimiz Fırat Çakır kardeşimizi kaybetmeden önce de bu uyarılarımızı yapmıştık.” diyerek; Üniversitelerin genel sekreterleri ve rektörleri başta olmak üzere İç […]

Gaziantep Ülkücü İşçiler derneğinin Ankara  ziyareti.. Gaziantep Ülkücü İşçiler derneğinin Ankara ziyareti..
Birecik Ülkü Ocakları;YGS-LYS hazırlık kurslarına  devam ediyor Birecik Ülkü Ocakları;YGS-LYS hazırlık kurslarına devam ediyor
Fırat Çakıroğlu Salihli’de Anıldı Fırat Çakıroğlu Salihli’de Anıldı
Ülkücü Şehit Yılmaz Taşkın Adına Bilgi Yarışması… Ülkücü Şehit Yılmaz Taşkın Adına Bilgi Yarışması…
Başbakan Yıldırım’dan, grup toplantısında bozkurt işareti Başbakan Yıldırım’dan, grup toplantısında bozkurt işareti
SON DAKİKA HABERLERİ