Asikurtlar©

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Millet Vekili Prof.Dr. Kamil Aydın, TBMM’de gündem dışı konular hakkında söz alarak son zamanlarda üniversitelerde yaşanan terör olayları ve eylemlerine dikkati çekti.

Prof.Dr. Aydın, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Şubat 2015’de kaybettiğimiz Fırat Çakır kardeşimizi kaybetmeden önce de bu uyarılarımızı yapmıştık.” diyerek; Üniversitelerin genel sekreterleri ve rektörleri başta olmak üzere İç İşleri Bakanı ve bütün yetkilileri göreve davet etti.
MHP Erzurum Milletvekili Aydın, konuşmasının sonunda da özellikle üniversiteli öğrenciler başta olmak üzere genele hitap ederek, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Rol model alınması konusunda da okumayı teşvik eden Hz. Peygamberi, cephede dahi okumaya gayret eden Mustafa Kemali ve Türk Milletinin bir ferdi olmakla gurur duyduğunu her vesileyle belirten Nobel Ödülü sahibi Prof.Dr. Aziz Sancar’ı örnek verdi.

30 Aralık 2015 - 18:30 'de eklendi ve 4816 kez izlendi.

MHP’Lİ KAMİL AYDIN, ÜNİVERSİTELERDE YAŞANAN OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ (Video)

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Millet Vekili Prof.Dr. Kamil Aydın, TBMM’de gündem dışı konular hakkında söz alarak son zamanlarda üniversitelerde yaşanan terör olayları ve eylemlerine dikkati çekti. Prof.Dr. Aydın, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Şubat 2015’de kaybettiğimiz Fırat Çakır kardeşimizi kaybetmeden önce de bu uyarılarımızı yapmıştık.” diyerek; Üniversitelerin genel sekreterleri ve rektörleri başta olmak üzere İç […]

Ülkücüler 57’nci Alay İçin Yürüdü.. Ülkücüler 57’nci Alay İçin Yürüdü..
Vahittin Bozgeyik 2017 Şiir Ödülü Sahiplerini Buldu.. Vahittin Bozgeyik 2017 Şiir Ödülü Sahiplerini Buldu..
Bahçeli: Asıl felaket CHP ve FETÖ’nün yeni sığınağı aydınlıkçılardır Bahçeli: Asıl felaket CHP ve FETÖ’nün yeni sığınağı aydınlıkçılardır
Kocaeli Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından Mesaj var Kocaeli Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından Mesaj var
Türkav Bafra Şubesi’nden Yaşlılar Haftasında Anlamlı Ziyaret.. Türkav Bafra Şubesi’nden Yaşlılar Haftasında Anlamlı Ziyaret..
SON DAKİKA HABERLERİ