Asikurtlar©

MHP ‘Yüzüğü’ Hatırlattı

MHP ‘Yüzüğü’ Hatırlattı
06 Ekim 2015 - 15:02 'de eklendi ve 5719 kez görüntülendi.

MHP 1 Kasım seçimlerine pankartlarla hazırlanıyor. MHP Bor İlçe Teşkilatının astığı yeni pankartta, “1994; İşte bütün servetim bu yüzüktür, 1999; Eğer bir gün diyorsanız ki Tayyip Erdoğan çok zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir.” sözleri yer alıyor.

MHP Bor İlçe Başkanlığı’nın Bor merkezde en işlek cadde üzerinde bulunan parti binasına bu sabah yine yeni bir pankart asıldı. Asılan pankart “1994; İşte bütün servetim bu yüzüktür. 1999; Eğer bir gün diyorsanız ki Tayyip Erdoğan çok zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir. Yorum Sizin Bor Halkı.” sözlerini içeriyor.

MHP Bor İlçe Başkanı Ahmet Ermiş, asılan afişlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Yerelde Bor halkının, genelde ise Türk milletinin hafızası olacağız, milletimizi aydınlatmaya devam edeceğiz. Türk milleti büyük aydınlığa, yani Kızılelma’ya ulaşana dek, her türlü çalışma ve çabanın içinde olacağız.” dedi.

Binaya asılan daha önceki pankartta ise “Oslo’da gizli nikah kıy, İmralı’da gerdeğe gir, Kandil’de hamile kal, seçim gelince ‘MHP, HDP ile anlaştı’ de, millet de yuttu..!” yazıyordu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER