SON DAKİKA

Evet, Yine Bahçeli…

Gündem Yazıları

MHP Üzerine Oyunlar ve Arka Planı

Bu haber 14 Mayıs 2016 - 18:07 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

 

 

 

MHP, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Dünyası’nın sığınacağı ve temsil edileceği son kaledir. Bu sebeple, bu toprakları vatan bilen ve M. Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet’in yılmaz savunucuları olan bizler elbette ki öncelikle İngiltere başta olmak üzere ABD ve diğer Emperyal güçlerin hedefi haline gelmiştir.

 

MHP’yi temsil eden Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey hiçbir dış tesir altında kalmadan BOP karşısında olmuş, sokakları kan gölüne çevirme tezgâhında, ülkücüleri sokağa indirmemiş ve kan kusup kızılcık şerbetidir  demiştir. Şimdi de uygulanmaya konmak istenen AVRASYA projesinde de en büyük engel olarak MHP görülmektedir.

 

Bu yüzdendir ki, Türk Milliyetçiliği fikriyatı ve duygularının, heyecan ve aktif halden pasif hale dönüştürülmesi , Kürt Devletinin kurularak vatan topraklarının parçalanmaması kurgulayıcılarının  hedefinde olan MHP ve kadroları korkunç bir saldırı altındadır. Algı yönetimi ve haber kirlilikleriyle zihinler bulandırılmaya çalışılmış, ancak zaman ilerledikçe aklıselim galip olma cihetinde gelişmeler kaydedilmektedir.

 

AKP’nin Başkanlık ve Anayasa’yı (ilk dört maddesi) komple değiştirme hırsının önündeki engel Sayın Dr. Devlet Bahçeli Genel Başkanlığında ki MHP görülmektedir. Emperyal güçlerin Türkiye Cumhuriyeti’ni bölme ve parçalama hevesleri karşısında da engelde yine MHP’dir.

 

Kısaca; Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelecek her türlü olumsuz saldırıyı önceden sezme becerisi göstererek hamlesini hazırlayan MHP ve Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ve küresel, tek pazar savunucusu Emperyalizmin karşısında diz çökmeyen bu kadroyu elbette rahat bırakmayacaklardır.

 

 

Bugün, Fetullah Gülen denen bir ABD ajanının salya sümük ağlayarak taraftar toplaması ile Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya üzerinde yayılmaya başlayan Dini ve Milli köleler yetiştirilmiş, böylece insanlar sadece bu insanın kendileri adına düşünmesine mahkûm edilmiştir.

 

Biraz önce de söylediğimiz gibi Küresel güçler , Dünya’yı tek pazar olarak gördüğünden ve kıt kaynakların paylaşımında Milli değerleri pasif hale getirmeleri gerektiği tespitiyle MHP ve liderlerine saldırıya geçmişlerdir. Ülkemizde bazı STK’lar eliyle Türk Milliyetçiliğinin dinamosu olması gereken insanlar “Salon Milliyetçisi” haline dönüştürülmüş, aksiyon ve aktif halde bulunan MHP, Başbuğumuz ve şu andaki liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey bu STK saldırılarına maruz kalmışlardır.

 

Bu STK’lar eliyle Fetullah Gülen isimli ABD ajanını, Türk Milliyetçisi gibi gösterme adına yılın adamı vs adları altında plaketler, ödüller verilmiş ve böylece bilinçaltına yerleştirme operasyonları yapmışlardır. 12 Eylül ABD Büyük Elçisi “12 Eylül’ü yaptırmasaydık da Türkiye’yi Alparslan Türkeş ve adamlarına mı teslim etseydik” ifadesiyle MHP ye yapılan operasyonu tescillemiştir.

 

12 Eylül, ülkücülere yapılmış ama hiçbir zulüm Ülkücü İman dava abidesi insanları yıldıramamış ve liderlerini terk ettirememiştir. Daha sonraki süreçlerde ANAP içerisinde zaaflarının esiri olan davasını terk etmiş kadroyla ülkücüler ANAP’laştırma operasyonuna muhatap edilmiş fakat bu girişim de başarısız olmuştur. Ardından siyasette yeniden MHP’yi alma kavgası başlamış ve bu salon milliyetçileri partiyi asıl sahiplerine vermek istememe ruh haline girmiş ancak inançlı kadrolar ellerinden söküp alarak tekrar Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş ve ülkücü kadroyla MHP’nin vuslatı gerçekleşmiş ve siyaset sahnesinde her şey yeniden dizayn edilmiştir.

 

Bugün de işte bu salon milliyetçisi kadro yeniden sahneye sürülmüştür. Bu sefer de MHP’si ülkücülerin elinden alınmaya çalışılarak mahkemelerden kararlar çıkarılmıştır.

 

Oysa şu iyi bilinmelidir ki; Ülkücülerin ve Türkiye sevdalısı bu kadronun MHP’yi ve Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyi (özellikle de Taş Medreseli bizlerin) terk etmesi, başkasına teslim etmesi ve boyun eğmesi asla mümkün değildir. Hayal dünyasında yaşayanlar hakikatle yüzleştiklerinde, karakter erozyonuna uğrayacaklar, kişiliksizlikleriyle baş başa kalacaklardır. Tekrar etmekte fayda vardır; Ülkenin bölünmesinin önündeki tek engel MHP ve kadrolarıdır. Millet ve Devlet olma dinamiklerimiz ile Anayasa’nın ilk dört maddesinin değiştirilmesinin önündeki tek engel MHP ve kadrolardır. Parlamenter sistemin, M. Kemal Atatürk’ün bizlere emaneti Türkiye Cumhuriyeti’nin diktatör bir Devlet haline dönüştürülebilmesinin önündeki tek engel MHP ve kadrolarıdır. Bu sebeple MHP ve kadroları yok edilmelilerdir,düşüncesindekilere karşı her daim uyanık olmak lazımdır.

 

Bugün yapılmak istenenleri önceden sezip, her türlü siyasi tedbiri alan Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarının bütün oyunlarını boşa çıkaran Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey ve MHP ebediyete kadar bu inanç ve azim içerisinde varlığını muhafaza edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmamalıdır. Bizler inanç ve ülkülerimizden asla taviz vermeyecek ve yumuşamayacağız.

 

Ömer GİRGEC

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.