Asikurtlar©

MHP SALTANAT KAYIĞI DEĞİL TUĞRUL EFENDİ..

MHP SALTANAT KAYIĞI DEĞİL TUĞRUL EFENDİ..
29 Ağustos 2015 - 15:50 'de eklendi ve 4979 kez görüntülendi.

MHP yi apar topar terkedip seçim hükümetinde yer alan Tuğrul TÜRKEŞ ‘’Hiç kimse beni MHP den ihraç edemez.MHP benim babamın partisi’’ demiş..

Ah Tuğrul ah..Babanın verdiği o kutsal ülkü mücadelesini hiç anlayamadığın gibi onun sahip olduğu ilke ve ideallere de hep uzak durdun.

Hep üzdün babam dediğin rahmetli Başbuğumuz Alpaslan TÜRKEŞ i…

Müptezelliklerini burada anlatacak değilim ancak rahmetli Alparslan TÜRKEŞ vefat ettiğinde de’’Bu parti benim babamın partisi ‘ diyerek hak iddia etmiş, MHP yi babadan oğula geçen bir saltanat kayığı zannetmiştin.

O zaman da sana Kurultay gazetesinde yazdığım köşe yazısında ‘’Tuğrul partiden elini çek’’ demiştim.Sayın Devlet BAHÇELİ yi deviremeyince babamın partisi dediğin MHP yi terkederek ATP yi kurmuştun.

Amacım eski defterleri akrıştırmak değil elbette.O dönemde seni Başbuğun emaneti olarak gören bazı ülküdaşlarım peşine takılıp gittiler.Yani BBP den sonra MHP ye ikinci büyük darbeyi de sen vurdun aslında..

Ülküleri bilmez,siyasetten anlamaz,vefadan çok uzakta olmana rağmen kucak açarak yeniden MHP nin milletvekili ve genel başkan yardımcısı yapmıştı Sayın devlet BAHÇELİ Seni..

Şimdi utaıp sıkılmadan’’Devlet hükümetsiz mi kalsaydı,Elimi taşın altına soktum’’ gibi apuk sapuk konuşmaya devam ediyrosun. Bak Tuğrul, her ne kadar seninle benim aramda isim benzerliği olsa da,benim ismimin önünde ER takısı var.Yani benim adım ERTUĞRUL,Tuğrul değil.Sen MHp yi terkedip kaçmakla elini taşın altına sokmadın MHP nin verdiği şerefli mücadeleyi hiçe saydın ve dava arkadaşlarını koltuk uğruna sattın.

Kendi ifadenle’’ siyasi anlamda intihar ettin..’Bizim gözümüzde mevta oldun.Artık rahmetli olmş babanın ismini ağzına alarak o mübarek adamın kemiklerin sızlatma istersen..

Sayın Devlet BAHÇELİ yi AKP ağzıyla suçlayıp her şeye HAYIR dedi demek vicdansızlık olduğu kadar izansızlıktır Tuğrul efendi..

Rahmetli baban ‘’Oğlum Tuğrul ne yanlış yaparsa yapsın ona sahip çıkınız’’ diye geride kalanlara bir vasiyet etmedi.Tam aksine’’Emanet ettiğim bayrağa asla leke düşürmeyiniz.Davaya ihanet edeni affetmeyiniz’’ dedi. Davutoğlu nun kucağına gidip oturan Sen şimdi hangi dağın gazelini çağırıyorsun Allahaşkına…

MHP beni atamaz diyrosun.Sen gönlümüzde zaten çoktan bittin.Disiplin kurulu da hukuken işini bitirdikten sonra bir daha MHP nin kapısından bile geçemeyeceksin Tuğrul efendi..

Sana tavsiyen büyük lokma ye ama büyük konuşma..

MHP Bozkurtların ve asenaların partisidir. Onlarda zamana ve zemine göre kaypaklaşmaz Tuğrul efendi.

Ertuğrul KALAFAT

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER