Asikurtlar©

Mesut Yılmaz Geri Mi Dönüyor?

Mesut Yılmaz Geri Mi Dönüyor?
05 Eylül 2015 - 0:00 'de eklendi ve 4259 kez görüntülendi.

7 Haziran seçimlerinden istediği sonucu alamayan AK Parti’nin, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek seçimlerinde tekrar tek başına iktidar olabilmek için kadrosuna önemli isimleri katacağı konuşuluyor.

MEMLEKETİNDEN ADAY

Gazeteport’un edindiği bilgilere göre, AK Parti, eski Başbakan Mesut Yılmaz’a da 1 Kasım seçimleri için teklif götürecek. Yılmaz’a Rize’den 1. sıra adaylık teklif edileceği belirtildi. Mesut Yılmaz’ın da gelecek teklife sıcak bakacağı konuşuluyor.

YILMAZ DA TEKLİFE SICAK

7 Haziran seçim sonucu ve sonrası seçim anketlerinde istediği rakamları göremeyen AK Parti’nin, parti dışından isimler ile cepheyi genişletmek istediği konuşuluyor.
Bu doğrultuda AK Parti’nin eski Başbakan Mesut Yılmaz’a da memleketi Rize’den 1. sıradan adaylık teklifi götüreceği öğrenildi. Mesut Yılmaz’ın da gelecek teklife olumlu yaklaştığı belirtiliyor.

ERDOĞAN’DAN YILMAZ’A YEMEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, 7 Haziran seçimleri sonrası Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda verdiği iftar yemeğine, iktidarının ilk döneminde Yüce Divan’a gönderdiği eski Başbakan Mesut Yılmaz’ı davet ederek önemli bir siyasi mesaj vermişti.
ERBAKAN, TÜRKEŞ…
Mesut Yılmaz’ın yanı sıra Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan ve Alparslan Türkeş’in oğlu Tuğrul Türkeş’in de 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’den aday olacağı konuşuluyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER