Asikurtlar©

Meral Akşener’in kefil olduğu  avukatın şok konuşması

Meral Akşener’in kefil olduğu  avukatın şok konuşması
18 Eylül 2016 - 16:17 'de eklendi ve 9691 kez görüntülendi.

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir mektup yazarak “beni destekleyen bu isimler FETÖ’cü değil Ülkücü” demişti. Bu isimlerden biri olan Ülkücü avukat İrfan Sönmez’in FETÖ’nün fanatik bir müridi olduğu ve teröristbaşını “Allah dostu” ilan ettiği ortaya çıktı.

AKŞENER, ERDOĞAN’A MEKTUP YAZIP KEFİL OLDU!

 

15 Temmuz FETÖ darbe girişimininden sonra bazı  eski MHP’li isimler de gözaltına alınmıştı. Bu gözaltına alınan isimlerin ortak özelliği Meral Akşener’e yakın olmalarıydı. Meral Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir mektup yazarak başta Avukat İrfan Sönmez olmak üzere bu isimlere kefil olduğunu ve kesinlikle FETÖ ile ilgilerinin olmadığını söylemişti.

AVUKAT TERÖRİSTBAŞINA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

 

Ancak arşivler Meral Akşener’i yalanıyor. Geçtiğimiz yıl Bugün TV’de firari FETÖ’cü Erkan Akkuş’un programına çıkan MHP’li Avukat İrfan Sönmez teröristbaşı Fetullah Gülen’e övgüler yağdırıyor. Hızını alamayan Sönmez, teröristbaşı Gülen’in İmam-ı Rabbani gibi bir Allah dostu olduğunu iddia ediyor. Sönmez’in hezeyanları bunlarla sınırlı değil.

feto-baglantisi

FETÖ’nün müridlerinin “tertemiz ve nur gibi” insanlar olduğunu iddia eden Sönmez, bu insanlara terörist diyenleri de tehdit etmekten çekinmiyor. İşte Meral Akşener’in kefil olduğu  Avukat İrfan Sönmez’in teröristbaşı ve müridleri hakkındaki şok açıklamaları!

 

haberdetay

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER