Asikurtlar©

Mahsun Kırmızıgül’ün Filmi Vezir Parmağı Gişede Çakılınca Böyle Ağlamaya Başladı

Mahsun Kırmızıgül’ün Filmi Vezir Parmağı Gişede Çakılınca Böyle Ağlamaya Başladı
03 Şubat 2017 - 12:06 'de eklendi ve 5317 kez görüntülendi.

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Vezir Parmağı’ filmi 3 günde 242 bin kişi tarafından izlenerek hayal kırıklığı yaşattı.

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı’na gişede hüsrana uğradı! 400 salonda gösterime giren filmi ilk hafta sonunda sadece 242 bin kişi tarafından izlendi.

Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare ve Mucize gibi filmlere imza atan Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Vezir Parmağı ile gişede hüsran yaşadı.

5 GÜNDE 242 BİN KİŞİ İZLEDİ

Vezir Parmağı, Box Office Turkey verilerine göre ilk beş günde 242 bin kişi tarafından izlenerek 2.585.909 TL hasılata ulaştı.

ÜÇÜNCÜ SIRADA

Film haftanın en çok izlenenleri listesinde, Ata Demirer’in ‘Olanlar Oldu’su ve çizgi animasyon filmi Moano’nun ardından ancak üçüncü olabildi.

DEVLETİ SUÇLAMIŞTI

Terör örgütü PKK’ya karşı operasyonları düzenlendiği dönemde bir açıklama yapan Mahsun Kırmızıgül, devletin katliam yaptığını iddia etmişti.

HENDEKÇİ TERÖRİSTLERE CESARET VERMİŞTİ

Mahsun Kırmızıgül, Güneydoğu’da bazı bölgelerde terör örgütü tarafından kazılan hendeklere, asker ve polislerimizin genç yaşında toprağa düşmesine tepki dahi göstermemiş, terörle mücadeleyi eleştirerek devletin Kürt çocuklarını katlettiğini ima etmiş ve büyük bir tepki toplamıştı. İşte Mahsun’un, hendekler kazılırken, şehitler verilirken attığı iki tweet;

pkk-yandasi-mahsun

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER