SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Kutular ve Hesap makinesi

Bu haber 22 Aralık 2013 - 21:41 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Bu bakan çocukları içeri atıldı ya ,BİRİLERİ coştu bağırıyorlar: Bu dış güçlerin işi,bu bizi çekemeyenlerin işi ,bu organizeli bilmem nelerin işi … Ne kadar bağırılırsa bağırılsın 0 kutularda ki paraları herkes gördü. Bu paraların ayakkabı kutularının içinde ve yakalanan adamların evlerinde ne işleri var? Kim ne derse desin ,kim ne kadar kıvırırsa kıvırsın bu görülenler ,bu hertarafa saçılanlar gerçek oğlu gerçeklerdir. Malı götürenler ,onlardan faydalananlar,onların yalakaları,akrabalarını anladık ,elma şekerleri ellerinden gidiyor.Ancak asgari ücrete tabi olanlar ve bu durumdaki gerçekten de GARİP GURABALARIN bu dolandırıcı ,malı götürenleri kıyıdan köşeden savunmalarını insanın aklı almıyor ! Bu ülkede çok hain olduğunu biliyoruz ,ancak bu kadar saf insanın olduğu aklımıza gelmezdi … Allah bu insanlara akıl izan versin,bunların desteği sayesinde ülke uçurumların eşiğine geldi!

 

Bu bakan çocukları ,bu yönetim erginin sahiplendikleri ne etti böyle… Yani bunca parayı insan ayakkabı kutularına mı kor? Paralar bu kadar değersiz mi? İnsan on tl kaybediyor da bulunca ne kadar seviniyor,bunu herkes bilir… Anlaşılan paraları sayarken parmakları yorulmuş,hesap makinesi getirmiş gariplerimiz.Belkide bu yüzden toparlanmada gecikmişlerdir ! Aslında bu adamlar çok ayıp etti…İnsan azar azar götürür ! Bunlar çok hızlı malı götürdüler . Ancak bu insan yığınları ,bu ahali bir türlü akıllanmıyor.Ey Müslümanlar yine inanmayacaksınız biliyoruz. Hz ömer’in adaleti deyip sizi kandıranların yanına kalmayacak bu ülkenin soyulması. Atatürk’e vur,üniter devleti çökert ,Milliyetçilere vur,saf müslümanları uyut,onlara bir paket makarna ver,sen hamuduyla götür,niçin? Eee benim babam bakan… İslami cümlelerle insanların gözlerini boya.PKK yı baştacı yap, Türk ismini her yerden sil,yandaşlara ülkeyi soydur, gemicikler yetmedi ,bankaları da soydurt . Vatan evlatları asgari ücretle dahi iş bulamazken ,bugün ortaya çıkan göz altına almalar, ister cemaat- hükümet çatışması olsun, ister sistemli bir gerçek yolsuzluk operasyonu olsun, sonuçta Türkiye’de önemli gelişmelerin başlangıcı olarak görülmelidir.

 

Sürekli dile getirilen yolsuzluk iddialarının hükümetçe yalanlanmasına karşılık, ortaya çıkan durum, adil bir biçimde araştırılmalı ve milletin hakkınının yenmesinin önüne geçilmelidir. Aksi durumda, yani yolsuzlukların üstünün örtülmesi halinde, örtenlerin de kul hakkı yiyenlerle aynı sorumluluğu paylaşacakları malumdur. Göz altına alınanların tutuklanması halinde ise, ilgili bakanların ve hatta hükümetin istifası gerekir. Zira bu kadar bakan ve bürokratın katıldığı bir yolsuzluktan hükümetin haberi yoksa, devleti yönetenlerin acizliği de ortaya çıkacaktır.Binlerce yandaş ülkeyi soyuyor. Yine askeri uçak düştü 4 şehidimiz var. Onlara göre bu şehitler kelle…Vah ülkem vah .Bu aklanma uzun zaman alacak.İnsanlar uyanmalı. Cemaat bildiklerini ,belgelerini artık açıklamalıdır. Hiç kimse yapmıyorsa bunu Hakan Şükürler yapmalı . Yaşadığımız ilde dahi malı götürenleri görüyoruz. Paylaşıyorlar ancak dışarıya ses çıkmıyor.Bu adamlar tamamen dönüştüler .

 

Bu tacirler diyebilirim ki siyaseti iyi öğrendiler ,halka çoğu yalanı iyi yutturuyorlar.Bu yolsuzluklarla ilgili diğer İddialar da çok önemli;

İstanbul’un hertarafı sit alanı olduğu halde imara açılan yerler…

İran Türkiye arasında yapılan altın kaçakçılığı…

Ülkemizde bulunan yabancılara rüşvetle verilen TC vatandaşlıkları…

İşadamı, bürokrat, siyasetçi arasında yasa dışı çıkar ilişkileri…

Rüşvet dışında kaset tehdidi ile korkutularak iş yaptırılan bürokratlar…

Banka genel müdürünün evinde yapılan baskında ayakkabı kutuları içinde bulunan milyonlarca dolarların geldiği ve gideceği yerler…

Yapılan yolsuzluk ve rüşvet belgelerinin yok edilmeye çalışılması…Bakalım bu yapının ucu nerelere gidecek,nasıl kamufle edilecek? Göreceğiz…

 

Bu adamların işi bu ,suyun başındalar diye ,diğer insanların fikirlerini ,şahsiyetlerini sürekli hiçe sayıp, onları yok sayıp ötekileştiriyorlar. Nasıl olsa biz iktidarız ,bize kimse birşey yapamaz ,biz istediğimizi yaparız,alırız,satarız .Bize kimse karışamaz , çünkü biz yöneten ergiz,herkes bize boyun eğmek zorundadır fikrini iyice özümsemişler.Asıl bunlara inananlara ne demeli ? Uyanın artık ,uyanın Türkiye’de satılmayan ne kaldı ki?Bari şerefinize,haysiyetinize sahip çıkın .Adamlar gözünüze baka baka soygun yapıyor,birileri hala kamuflaj yapmaya çalışıyor !

 

Allah Türk Milletini ve İslam alemini korusun ! Amin…

Saygılarımla.

cevat Nascevay@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.