SON DAKİKA

Evet, Yine Bahçeli…

Gündem Yazıları

KÜRESEL PLANLAR VE MHP

Bu haber 28 Şubat 2016 - 2:00 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Milli birlik ve beraberliğin ortak cephesi vatandır. Türk kurtuluş savaşında bu karşılığı olan siyasi birliktelik “Anadol ve Rumeli Müdafaai Hukuk cemiyetleri ve onun organize ettiği Kuva-i Milliye teşkilatıydı. Savaş halinde “Önce Vatan cephesinin” bu hali doğal doğal olduğu kadar da MİLLİ REFLEKSLE örtüşür. Şimdi bu ülkede ve bütün dünya da yaşanan “YENİ DÜNYA DÜZENİNDE” ortak kaygı yine vatan. Ancak nasıl bir siyasi organizasyon olmalıdır ki “YENİ DÜNYA DÜZENİNDE” planları başkaca devletler tarafından yapılan bu stratejide payanda olmayalım kendi milli reflekslerimizi koruyabilelim.

MHP de yaşanan ve şiddetini arttırarak yaşatılmak istenilen “kaos” planı en direk bu durum ile alakalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Büyük Türk Milleti bu küresel planda “PAYANDA MI OLMALI” yoksa Söz sahibi olup bizzat o planlarda başrol mü üstlenmeli. Elbette küresel plancıların arzu ettikleri Tarihe defalarca yön veren bir milletin, bu planlar içerisinde en az söz sahibi olması, hatta mümkünse “SÖYLENENE UYAN” bir rolü kabul etmesidir.

MHP ve lider DEVLET BAHÇELİ nin ısrar ve imanla üzerinde durduğu ve bu planların piyonu olmayı reddetmesi, Türk Milletini oyuncu olmaktan çıkarıp oyun kurucu olmasını istemesi tabiri caiz ise yedi düveli harekete geçirmiştir.Saldırıların alayı ,planlı, programlı ve sistematik bir şekilde yürütülmektedir. MHP siz Türkiye olmayacağını anlayanlar şimdi de DEVLET BAHÇELİ SİZ BİR MHP YE RAZI OLDUKLARINI ortaya koymaktadırlar.

Bizim ısrarla bu güne kadar bu davayı ve ideallerini gözü gibi koruyarak bu günlere taşıyan bir lideri yalnız bırakmama gayretinden başka bir şey değildir.

MHP yi tarif ederken, sıradan partilerin, “Sandık-oy ve sonuç” denklemi üzerinden yapılan tariflerin MHP yi tarifte sığ, anlamsız ve güdük olacağı gerçeğinin anlaşılması gerekmektedir.

“Dava” dediğimiz şey basit sıradan, sığ bir kavram değildir. Dökülmüş kanı, verilmiş binlerce canı olan, “Tanrı Dağı Kadar Türk, Hira Dağı Kadar Müslüman Olan” ALLAH DAVASI” iktidar olmayı, dünyalık ve ulufe mesabesinde görmez, bu gün ise MHP tabanının provoke edilmesinin merkezine konulan hal budur.

MHP nin gelenek ve genetiğinde, bu davanın çekirdeğinden gelmeyenleri asla ve kat’a Dümenin başında görmek istemez, istememelidir de. Ancak ne yazıktır ki Bütün Türk Milletini kucaklama kaygı ve sevdası sonucu aramıza katılan bir kısım kendini bilmezin bu hali anlamaması bundan sonraki yol haritasında çok daha tedbirli ve dikkatli olmamızı gerektirir olmuştur.

ÇÜNKÜ İHANET VE GAFLET İÇERİDEN OLUNCA DIŞARIDAN YAPILAN SALDIRILARI SAVUŞTURMAK PEK KOLAY OLMUYOR.

Ez cümle MHP gibi sığ tariflere uymayan ideal ve hedef partilerinde üyeliklerden, adaylıklara, en aşağıdakilerden, suyun gözündekilere kadar her kes için geçerli olmak üzere “Armudun sapı, Üzümün Çöpü” hassasiyeti uygulanmalıdır. Yoksa Bu partiye daha “çok hainler gelir, daha çok hainler gider” Ancak bu garabet halin zararı daima bu partiye hayatını vakfeden çilekeş evlatlarına olur.

Rauf AYDEMİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.