Asikurtlar©

Koray Aydın’dan Y. Tuğrul’a Teşekkür!

Koray Aydın’dan Y. Tuğrul’a Teşekkür!
08 Ekim 2015 - 0:37 'de eklendi ve 5283 kez görüntülendi.

Koray Aydın’dan Y. Tuğrul’a Teşekkür! MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Tuğrul Türkeş’in bakanlık teklifini kabul etmesi ve AK Parti’ye geçmesinden ötürü kendisine teşekkür etti.Aydın “Bu olay partimizi kenetledi” dedi.

 

Yıldırım Tuğrul ’in AKP’nin bakanlık teklifini kabul etmesi ve ardından AKP’den milletvekili adayı olmasının yankıları sürerken, MHP’li Koray Aydın’dan teşekkür geldi.

Koray Aydın, Tuğrul’un partilerinden ayrılarak AKP’ye katılmasının kendilerine zarar değil aksine fayda sağladığını savunarak, Türkeş’e teşekkür etti.
Koray Aydın katıldığı bir tv programında, Tuğrul’un bu şekilde partilerinden ayrılmasının tabanlarında sevinçle karşılandığını söyledi. MHP tabanının daha da kenetlendiğini belirten Aydın, Tuğrul’un adını ağzına almadan partilerinden ayrılışı konusunda “Tabanımız memnuniyetle karşıladı, buradan kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aydın özellikle sosyal medyaya bakıldığında bunun görüleceğini savunarak, “Kimi seçmen MHP’ye kızıyordu, bu seçmenler bu transferden sonra inadına MHP diyorlar. MHP’ye kızanlar yeniden MHP’ye gelmiş durumda. bu anlamda Tuğrul’un ayrılışı partimize zarar değil aksine katkı sağladı. Teşekkür ediyorum kendisine” şeklinde konuştu.
MHP’li Koray Aydın, oy oranlarıyla ilgili olarak da “Yapılan son iki ankette de MHP’nin oy oranı 7 Haziran’ın üzerindedir. Bu artış seçimlere kadar sürecektir” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER