Asikurtlar©

Komünist Sebahattin Sonkibara açık mektup!

Komünist Sebahattin Sonkibara açık mektup!
02 Şubat 2017 - 15:03 'de eklendi ve 6061 kez görüntülendi.

Dün gece alkolü yine fazla kaçırmışsın! Her ne hikmetse, kimden ne talimat aldıysan yine şahsıma alçakça iftiralar atmışsın.

1-2006 yılında Yıldızda Balık restaurantım vardı doğrudur,lakin sen kitabında hapisten çıkınca gittiğim lokantada sohbet ettik demiştin yalan konuştun.

2- Birlikte içiyorduk demişsin,beni tanıyanlar bilir hayatım boyunca tek damla alkol almadım,tek dal dahi sigara içmedim. Buda alçakça bir iftira

3- Diplomayı açık öğretimden aldın demişsin,Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F . İktisat bölümü mezunuyum. Velevki Açık öğretim mezunu olsam ayıp mı. O bile zeka ister o da sende yok.

4- 15 yaşında MHP de çaycılık yapmışım sadece,Ülkücü bile değilmişim. 1980 yılında Lise 1 öğrencisi iken hapise düştüm 3 yıl yattım. Sonraki hizmetlerimi yazsam olmayan beynin düşer. Senin Ülkücülüğün nereden geliyor yalancı iftiracı. Ülkücülüğümün zekatını versem sana kırk yıl yeter.

5- Kahvede oyun oynamayı ayıp gibi yazmışsın, senin gibi kumarbaza bu mevzu yakışmadı desem olmaz,sana herşey yakışır.

6- 2003 kongresinde Koray Aydın’ı destekledim,kendisinde severim.Lakin senin gibi alçağın elini öperim asla demedim dememde. Zira o el öpülmez,ancak ….. sen anladın.

Donkibar,tekrar soruyorum benimle uğraşmaktaki maksadın NE bilmiyorum,lakin bu iş burada bitmeyecek.

ÜLKÜCÜ KATiLLERİNİN gazetesinde yazarak,attığın şerefsiz iftiralar gün gelecek seni boğacaktır.

Cemal Enginyurt

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER