Asikurtlar©

Kılıçdaroğlu’na kardeş isyanı!

Kılıçdaroğlu’na kardeş isyanı!
22 Kasım 2016 - 0:03 'de eklendi ve 3592 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu “FETÖ operasyonlarına destek için yürüyüş yapacağım. Ancak CHP kayıtsız kalıyor.” Diyerek abisinin liderliğini yaptığı partiye sert sözlerle eleştirdi.

CHP, terör örgütü PKK’nın siyasi uzantıları ile FETÖ’cüleri himayesine aldı. Kemal Kılıçdaroğlu yönetiminin bu tavrına örgüt isyan bayrağını açtı.

CHP LİDERİNİN KARDEŞİNDEN ABİSİNE İSYAN

Takvim’in haberine göre, Celal Kılıçdaroğlu, terör örgütü FETÖ’ye yönelik operasyonlara destek vermeyen ağabeyinin başında bulunduğu anamuhalefet partisini suçladı. AK Parti ve MHP’nin FETÖ temizliğine karşı net tavır aldığını kaydeden Kılıçdaroğlu, CHP’nin ise bu vatan mücadelesinde sınıfta kaldığını vurguladı.

”CHP’Lİ BAŞKANLAR FETÖ’YE PARA AKTARIYOR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FETÖ’ye karşı verdiği mücadeleyi desteklediğini de kaydeden Kılıçdaroğlu, CHP’yi topa tuttu: “CHP, FETÖ/PDY temizlik operasyonlarının neresinde? FETÖ operasyonlarına neden kayıtsız kalıyor? CHP’li belediyeler ve başkanlar, eğitim, seminer, danışmanlık adı altında örgüte tonlarca para aktarıyor.”

”TEMİZ YÖNETİM İSTİYORSAN…”

Bütün bunlar belgeleriyle ortadayken, CHP Genel Merkezi’nin bu kayıtsızlığının faturasının ağır olacağını düşünüyorum. Başkan Deniz Atabay’ın şaibeli işlerle anılıyor olması, başlı başına bir sorun. Temiz toplum, temiz yönetim istiyorsak, işe yolsuzluklarla adı anılan Didim Belediyesi ve başkanından başlanılmalı.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER