Asikurtlar©

KENAN EVREN,ASKERİ CUNTACI,RECEP TAYYİP SİVİL CUNTACI..

KENAN EVREN,ASKERİ CUNTACI,RECEP TAYYİP SİVİL CUNTACI..
10 Mayıs 2015 - 9:31 'de eklendi ve 5912 kez görüntülendi.

Birisi Askeri Cuntacı, diğeri sivil cuntacı ..

İkisinin de arkasında Amerika vardı.Kenan Evren ihtilal yapınca ABD Büyükelçisi James SPAİN,”iyi ki ihtilal yaptınız.Yoksa TÜRKEŞ memleketi ele geçirecekti.” diyerek Kenan EVREN’e en büyük desteği vermişti.

3 Mayıs 1944’ten sonra en büyük Milliyetçi kıyımı da 19 Ağustos 1981 günü adına”MHP ve Ülkücü kuruluşlar davası” denilen yalan,dolan ve iftira sağanağı davalarla başladı.Ülkücü kanı içmeye yemin etmiş Sadist ruhlu cuntacılar Ülkücüleri darağaçlarında sallandırıken bugün Milli Görüş gömleğini çıkarmakla övünen Recep Tayyip ERDOĞAN ve avanesi zerre kadar zarar görmediler.

Genç yaşta hürriyetleri çalınan, dört duvar arasına tıkılarak, hayatları kendilerine ve ailelerine haram edilen C-5 lerde her türlü işkenceye marız bırakılan Ülkücüler en ağır bedelleri öderken bugünün demokrasi kahramanı mücahitler. bizzat Amerika tarafından önleri açılarak iktidara getirildiler.

Ve Onları iktidara getiren Amerika ihitilal yaptırdığı cuntacıların hesabını da yine Recep Tayyip ERDOĞAN ve avanesine gördürerek Sivil cuntacılığın tarihte eşi ve benzeri görüşmemiş bir başarıya birlikte imza attılar Ne garip tesadüftür ki, dün cuntacıları alkışlayan Amerika bugün iktidar partisi olan AKP’yi uzun ömürlü kılmak adına her türlü desteği verebilmektedir.
Hatırlatırım bugün AKP’nin antidemokratik olarak ilan ettiği 1980 Anayasası Türk Milleti’nin yüzde doksanından kabul oyu almıştı. Şimdi iktidar partisi AKP’nin yapmakta olduğu Anayasa’nın aynı oranı yakalaması mucize görünüyor.Kimin daha demokratik,kimin daha cuntacı olduğuna varın siz karar veriniz.

Kenan Evren şimdi öldü.Sağlığında hakkımızı helal etmediğimizi söyledik ona,yarın ilahi mahşerde de iki elimiz yakasında olacaktır.

Hem Kenan Evren’in,
Hem de Recep Tayyip Erdoğan’ın..
Ertuğrul KALAFAT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER