Asikurtlar©

KANLI MI OLACAK KANSIZ MI?

KANLI MI OLACAK KANSIZ MI?
01 Ocak 2017 - 21:21 'de eklendi ve 4619 kez görüntülendi.

Kanlı mı kansız mı tartışmalarından sonra iki aşamalı bir planda karar kılanlar; planın ilk aşamasını kansız olarak uygulamaya koymuş ve 2005 yılına kadar sinsi ve sistemli bir çalışmayla milletimizi sosyolojik olarak bugünlere hazırlamışlardır.

Atatürk’ün ölümünden sonra uygulamaya konulan modern Türkiyeyi dönüştürme projesi; özellikle son 25 yılda hız kazanmış ve otomobil arkası sloganlarla desteklenen, başörtüsüyle sembolleştirilen milletin kutsiyetleri istismar edilerek hemen her zeminde (sözde) İslam adına propaganda edilen sloganlarla planın ilk aşamasını tamamlamış ve sonrasında ikinci aşama için kullanılacak yolun taşları döşenmişti.

İşte; dün 39 insanın hayatını kaybettiği Ortaköy saldırısı da,

10 aralıkta 41 kişinin hayatını kaybettiği Beşiktaş saldırısı da, Kayseri’de ki silahsız 15 askeri katleden hain saldırıda,

5 kişinin hayatını kaybettiği 5 Haziran Diyarbakır saldırısı da,

33 kişinin hayatını kaybettiği 20 Temmuz Suruç saldırısı da,

10 Ekimde 101 kişinin yaşamını yitirdiği Ankara gar saldırısı da,

11 kişinin hayatını kaybettiği 12 Ocak Sultanahmet saldırısı da,

20 Ağustos’da 51 kişinin hayatını kaybettiği Gaziantep saldırısı da,

Toplamda 35+28 şehit verdiğimiz 17 şubat ve 13 mart Ankara saldırıları ve daha birçok saldırı; planın ikinci aşamasının yani kanlı kısmının uygulanmasından başka birşey değil.

Amaç çok açık: Birinci aşamada kıvamına geldiğine inandıkları toplumu ikinci aşamada uyguladıkları canice eylemlerle sindirmek ve böylece modern Türkiyeyi dönüştürme projesini hayata geçirmek.

Ama fena halde yanılıyorlar. Planın ilk aşamasında pervasızca istismar ettikleri Türk Milletinin kutsiyetleri bu defa ters tepecektir.

 

AYRINTI

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER