SON DAKİKA

SEKTER GİT AHMET HAKAN

Gündem Yazıları

İÇERDEN VURGUN YEMEK

Bu haber 07 Ekim 2012 - 18:39 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

ERTUĞRUL KALAFAT

Dipsiz kuyular bile selamıma karşılık verirken gözümdeki mertek acıtırmış meğer canımı.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulan kör aşıklar gibi yüreğe vurulan prangalar değil,umutlarıma DUR diyen dost maskeli düşmanlar hay
attan bezdirdi beni..

Bir gün olsun namert sofrasında yemek yemeden ,alnı açık,başı dik bir şekilde yani tam bir Bozkurt gibi asaletli olarak geçen bir ömrün sonunda dalından düşen sonbahar yaprağı gibi süzüle süzüle ihanet sokağına dalanlarla hesaplaşıyorum şimdi..

Bir zamanlar Ülküdaşım diye değer verdiklerinin kahpe düzenin taşeronları tarafından MHP yi şekillendirmek ,değişime ve dönüşüme uğratmak için kullanıldıkları görünce ”yazıklar olsun,batsın bu riyakarlık” diyorsun ama seni anlayacak kapasite de değiller maalesef..

Lidere dil uzatırken bunu Ülkücülükle bağdaştırıp demokratik hak olarak görenler nefisleriyle,menfaat hesaplarıyla nereye doğru koştuklarının farkında değiller maalesef..

Ne Allah’ın rızasına uygun hareket ediyorlar,Ne de Ülküdaşlık hukukuna göre konuşup yazıyorlar.Sanırsınız ki,karşınız da Ebul cehiler,Nemrutlar,Firavunlar var. Bir bunlara sevdiremedik biz Devlet BAHÇELİ’yi..

Bedbahtlığın,vefasızlığın hüküm sürdüğü şu günler de hangi ilahi rahmet düşer bencil yüreklere..

Peygamber nasıl şefaat eder ruhsuz bedenlere……..

Daha 70’li yıllarda Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde İktisat bölümü asistanı olarak görev yaparken aynı zaman da Ülkücü Maliyeciler ve İktisatçılat derneği’nin ve ÜMİD-BİR’in Genel başkanlığını yaparken 17 Nisan 1987 yılında Üniversiteden istifa ettirerek MÇP’de Genel Sekreter yapan BAŞBUĞ Alparslan TÜRKEŞ değilmidir Devlet BAHÇELİ’yi…

Yani dört kişiyi bir araya getirmenin mümkün olmadığı ve herkesin nemalanmak üzere ANAP’a yalakalık yaptığı dönemde Sayın Devlet BAHÇELİ Başbuğunun sözünü emir telakki edip akademik hayatını ve kariyerini bir kenara bırakıp davanın hizmetine koşmadı mı..

iktidar şakşakçısı medyanın olduruşuna gelerek her kongre öncesinde olduğu gibi, ”Devlet BAHÇELİ gitsin,başka birisi gelsin” diyerek Pınar suyuna lağım suyu karıştırmak ta neyin nesidir dostlarım…

Küresel çetelerin ve Pentagonun bir türlü dizayn edemediği MHP’yi kendi içinden vurmak için kim neyin ihalesini aldı acaba..

Sayın BAHÇELİ bu partiyi her türlü olumsuzluğa rağmen hep Meclise soktu.Gece demedi,gündüz demedi, koşturup durdu.Lider tartışması yapanlar AKP’nin değirmenine su taşıdıklarının neden farkına varamazlar.

Türkiye’nin değişimi vedönüşümünün önünde en büyük engel olarak gördükleri MHP’yi etkisiz ve yetkisiz bırakmak için her türlü oyunu oynayan ve çevirmediği fırıldaklık kalmayan, sözde Kürt meselesinde adım adım özerkliğe doğru yol alan AKP iktidarının Türkiye’yi nereye götürdüğünü göremeyecek kadar kör ve aptalmıyız ,

Yeni Anayasa hazırlığında ilk üç madde için Kuvayı Milliye mücadelesi veren Sayın Devlet BAHÇELİ ve MHP’yi bu aşamada terkedenler,kongre sürecini bahane edip istifa edenler ve Genel başkanı eleştirip kendisine mazaret üretenler kimin ekmeğine yağ sürüyor iyice düşünsünler bakalım.

Yorulan varsa çekilsin.Hasta olan varsa gitsin.Aşkı ve heyecanı kalmayan varsa bıraksın ama yüreğinde zerre kadar imanı olan varsa bu kervanı terketmesin lütfen..

Gün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olacağımız gündür.İçe dönük yapıcı olmayan hiç bir şeyi kabul etmem.”Dere geçilirken at değiştirilmez” sözünü de yazın beyninizin bir tarafına..

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.