SON DAKİKA

GAZOZ KAPAĞI!

KÖŞE YAZILARI

BİR BEN KALSAM…

KÖŞE YAZILARI

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜLER !

Bu haber 13 Ekim 2013 - 19:50 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Bu Türklerde ne alçak, zalim, katliamcı insanlarmış. Anadolu’ya gelmişler,kendilerinden olmayan herkesi öldürmüşler, Kürtçe konuşan bir tane bile Kürt bırakmamışlar.Diyor Ermeni ağzı ile konuşan Kürtçüler. Ben Malatya’da, İstanbul’da ve Ankara’da yaşadım. Kürtçe konuşan bir tek insan evladına rastlamadım,diyor birileri… Şu soruyu muhataplarına sormak istiyorum: Madem bu alçak Türkler herkesi katletmişler, Bekir Bozdağ, Ömer Çelik, Mehdi Eker, Zafer Çağlayan, Mehmet Şimşek, Muammer Güler, Cevdet Yılmaz, Egemen Bağış, Beşir Atalay ve diğerleri kürt oldukları halde nasıl Türkleri atlatıp bakan olmuşlar? Doğrusu anlayamıyoruz ! PKK nın meclisteki ağzı bdp liler Türklerin hışmından nasıl sıyrıldıda vekil oldular? Benim vergimle maaşlarını alıyorlar ,ihanetlerini her saniye sergiliyorlar.Biz kıyımcı Türkler nasıl oluyorda Türk devletinde vekil olamıyoruz, Ünüversite mezunu olsakta. Bir de akp grup toplantıtısında ağlayanlar vardı. E e ne de olsa bu Türklerin ömür boyu zülmüne uğramışlar. Mesela; Abdulkadir Aksu’nun uğradığı zülümler şunlar: 28 yaşında Malatya Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı, Vali, 20 yıldır milletvekili ve bakanlık yaptı. Bu Türkler Abdülkadir Aksu’ya ne zulüm yapmışlar değil mi sayın milletim?…”

 

Bu gürüh milletin yüzüne Atatürk’ü öğmüş,arka planda İngiliz uzatması Şeyh(Kürt) Sait ‘in izinde yürüdüler.Meclisteki vekil sayısını bir inceleyin şaşacaksınız !Bu ülkeye ihanet etmeyen herkes Kürdü,Lazı,Çerkezi,Türk’ü vs kardeşimizdir,başımızın üstünde gezdiririz. Bu devlete ihanet edenler,sizler bu devletin ekmeğini yiyor ,suyunu içiyorsunuz,Kürt kökenli insanlarımız başbakan,cumhurbaşkanı ,vekil ,öğretmen,doktor,sanatçı vs olmamışmıdır?Bir çok zenginler var,hala bazen açık,bazen gizli,birileri ,bulmuşunuz da yumuşak karınlı hükümet ihanet edenleri görmezden geliyorsunuz,ihanetçilerle bir oluyorsunuz.Ayda asgari ücret dahi evine girmeyen benim Gümüşhanelim ve diğer birçok illerim deki insanlar neden ihaneti akıllarından bile geçirmezler ! Vatan sevgisi imandandır düsturuna uyarak !Bu hainlerin elektrik parası bile bizden çıkıyor vb paralarda dahil ,ancak bizlerin aklına isyan etmek hiç gelmemiştir. Geleceğimizden ümitsisiz ,onun için samimi olarak Atatürk’ü özlemekteyiz!

Bizler Atatürkçüyüz deyipte ,kominizme hizmet edenlerden değiliz.Bizler Atatürk’ü olduğu gibi kabuledenlerdeniz. Atam, sizi kimisi kominizmde ,kimisi demokratlıkta ,kimisi şahsi çıkarlarında kullandı. ***

Hatta bu din tüccarları karşılarındaki insanların nabzına göre yüzlerine Atatürk’ü severiz,sırtını dönünce put Kemal ,beton Kemal diyerek size hep düşmanlık ve iki yüzlülük yaptılar.Sizinle hiç ilgisi olmayan fikirler sizinmiş gibi ima edildi.

Sizin uğraştığınız hainlerin torunları hala misliyle sizinle ve Türklüğümüzle uğraşıyor

Sizin fikriniz ise ”Ne mutlu Türk’üm diyene! Ey Türk yüksel yükselmenin sınırı yoktur.” bunun gibi daha birçok sözünüzde saklı

 

. …

 

T C devletini kurmasa idiniz,bu adamlar şimdi camiye bile gidemeyecekti,bunu dahi idrak edemiyorlar.

Bu hainlerin dedeleri bizi ve ülkemizi İngiliz’e ,Yunan’a satmıştı,kimisi gemilere binip onların yanına kaçtı zaten.

Ancak şimdikiler güzel dinimizi kullanarak saf insanımızı kandırdılar, şimdi de pkk ve Türk’e düşman olanların ağzına bakıp,onları memnun etmek için Türk kelimesini heryerden siliyorlar.

pkk isteklerine analarımızın aşarbını sardılar yine müslüman halkımızı kandırıyorlar. Necip Fazıl’ın dediği gibi Türk evlatları öz yurtlarında ”Garip ve parya ”oldular.

Hainler ise muteber konumuna geldiler. Kısaca sizi Türk Milleti daha çok arıyor,sizin gibi bir öndere ihtiyacı var bu milletin!

Eyyy Türk kendine gel ,ihanet açıkça ortada ,ihanetçileri tanı…

Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Şehide şehit gözüyle bakmayanları gör,Türk’e kefen biçenlere cevabını ver !!!

Saygılarımla… C. NAS

cevat Nascevay@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.