Asikurtlar©

Hedefte Bahçeli mi Var

Hedefte Bahçeli mi Var
02 Ocak 2017 - 19:55 'de eklendi ve 4662 kez görüntülendi.

FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarından MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “suikast” olabileceği iması.

15 Temmuz FETÖ’cü kanlı darbe girişiminin ardından AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek veren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarından “suikast” olabileceği iması yapıldı.

 

FETÖ, İŞİD ve PKK terör örgütlerinin ülkemizde gerçekleştirdiği terörist eylemlerin ardı arkası kesilmiyor. Beşiktaş, Kayseri patlamalarının ardından Rus Büyükelçisi’ne yönelik suikastin yankıları henüz dinmeden, Yılbaşı gecesi gerçekleşen Ortaköy Reina katliamı ile terör örgütleri Türkiye’deki sosyal barışı hedef alarak, devletin huzuru ve güvenliği sağlayamadığı imajını vermeye çalışıyor.

 

Arka arkaya gerçekleşen bu terör eylemlerinin Türkiye’deki siyasi liderlere de yönelerek toplumsal barışı dinamitleyerek daha da hız kazanmasından korkulurken, özellikle FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarından  MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik “suikast” ihtimalleri dillendiriliyor.

 

Cumhurbaşkanlığı Sistemi için en kilit siyasi aktör olan Devlet Bahçeli’ye yönelik olarak FETÖ’cü merkezlere yakın hesaplardan MHP Liderine suikast yapılıp, suçun alevilere ve FETÖ’ye yıkılacağı ifade edilerek, muhtemel bir suikas girişimine şimdiden kılıf mı hazırlanıyor sorularını sorduruyor.

 

İşte FETÖ’cü hesaplardan Türkiye’yi ürküten o ihtimalin paylaşıldığı o twetler:

hedef-devlet-1

hedef-devlet

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER