Asikurtlar©

“HDP’liler ile aynı meydanda yerimiz olmaz”

“HDP’liler ile aynı meydanda yerimiz olmaz”
20 Kasım 2016 - 16:35 'de eklendi ve 3729 kez görüntülendi.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, sosyal medya hesabından partisinin Kartal Mitingi’ne katılmama kararı ile ilgili tartışılacak mesajlar paylaştı…

CHP’li Özcan, “HDP’liler ile birlikte aynı mitinge katılma konusunda İstanbul ilçe örgütlerine talimat verilmesini asla içime sindiremedim. Bu yanlış karardan dönülmesini geç kalmış ama doğru bir karar olarak görüyorum” ifadelerini kullandı. Özcan, tweetlerinin devamında, “Bizim terör örgütünün eylemlerini bile kınamaktan aciz olan HDP’liler ile aynı meydan da yerimiz olamaz… Attığımız tweet vesilesi ile gördük…sosyal medya da AK Troller ile bölücü Troller el ele vermişler…Dolmabahçe mutabakatı hala yaşıyor:) Ben yenikapı ruhu, imralı ruhu…dolmabahçe ruhu falan tanımam…Kuvvayi Milliye ruhu bana lazım olan!!! AKPKKTrollerine sesleniyorum;siz beni ve benim gibi Atatürkçü yurtseverleri daha tanımamışsınız. Ben ise sizle ilgili yanılmamışım zavallılar” diye yazdı.

Tanju Özcan, AKP’nin bir algı yönetimiyle CHP ile HDP’yi yan yana gösterme çabasında olduğunu vurgulayarak bu mesajları attığını söyledi.

tanjuozcan

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER