SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Harcatan Harcanır!

Bu haber 27 Temmuz 2017 - 20:13 'de eklendi ve 2.076 kez görüntülendi.

Niyetleri açık olarak su yüzüne çıkınca o su birikintisinde boğulanlar, kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmemektedirler. Her ne olursa olsun, kendi niyetleri ne olursa olsun Türkiye’nin başındaki insanları da bulundukları batağa atıp onlarla birlikte olduklarını vurgulayıp, kurdukları oyunları vatan hainlerine göstermektir. Bütün bu dört bir yandan desteklenen niyetleri onların yalnız kalmasını engellemektedir.
Düşman sinsi kalabiliyordu, bütün oyunları bozuk bir plan gibi kullandılar, açık gizli ne varsa neye yetiyorlarsa o kılığa büründüler. Hemen her taşın altından çıkmaktalar. Saklanacak yer aramıyorlar kendilerine. Her yerdeler, akrep gibi taşın altında kalıyor, saklanıyorlar fırsatını buldukların da vücutlarının cıvık cıvık bir hal almalarını göze alıyorlar. Sadece bunu göze almaları yetmiyor, karşısında bulunan insanları, kanun adamlarını kan kusturuyorlar. Hattı zatında taş altına saklanan çıyanlar gerçekleri görmeden hareket ediyorlar.
Cıvıyan bu insanlar, cıvıklıklarını normal karşılamakta, bu yaşta insanların yaptıklarını kabul ediyorlar. Önemli olan bu insanların görüşlerinin belli olması ve yerine getirmek için fırsat verilmesidir. Şu açıdan bakarsak bu insanların görüşleri besbellidir ve bugüne kadar iktidarlar, özelliklede AKP iktidarı tarafından ilaçlama yapılacağına 13 yıl gibi bir süredir daha çok beslenmişler, koruma altına alınmışlar, 2010 yılında birkaç maddede anayasa değişikliğine bile gidilmiştir. Böyle olunca bu insanlara yargıda sonsuz güç verilmiştir.
Ve bu yapılanlarla birlikte bu Atatürk ve Türklük düşmanlarının ne yapmak istediklerine baktılar ve tamamen seyirci kaldılar. Bu aymazlık içinde kalan gruplar feci bir şekilde bu olayı izliyorlardı. Tüm Türkiye bu olayı izler vaziyette kaldı. Hoca efendi denen adam sanki ülkeye büyü yaptı ve ülkeyi yönetmeye başladı. Yaşam noktası olarak Pensilvanya’yı seçti. Ülkeyi ona göre oradan yönettiler.
Karışıklık içinde herkesin har-gur çıkarması kendilerinin uydurdukları kişilerce, icat ettikler din içinde hareket etmelerini sağladı. Bu bağlantı içinde çeşitli notalarda tutulup değer verilen herkes, her hoca Fethullah için göz göre göre kuban edildiler, bu vaziyette kendilerine hoca efendi yaratıp, Saidi Nursiyi bile bu yarattıkları Fethullah Gülen için çok çabuk harcadılar.
Kurdukları bu oyunu Türkiye’nin aleyhine uygulayıp, Müslümanlara baş olmaya çalıştılar. Fakat kendi kurdukları bu ortamda yok olup gittiler. Din adamı, hoca olmak bu adama yetmedi. Ülkeyi ahtapot gibi 6 koldan sarmaya başladılar. Ellerinin arığı iki tanesini ayak gibi kullananlar ahtapotların özelliklerini üzerlerine aldılar. Türkiye’yi böylece sarmaya başladılar. Bu Atatürk, Türklük düşmanları el ele verip ülkeyi istedikleri noktaya getirdikleri gibi kendilerini vazgeçilmez ilan ettiler.
Allaha şükürler olsun ki gerçekler kısa zamanda gün yüzüne çıktı, tüm insanlarımız oynanan oyunları gördüler. Allah’a şükürler olsun bunların oynadıkları bu oyuna düşmediler. Gerçekleri öğrendiler Dinlerarası diyalog diyerek İslam’ın aşağılanmasına göz yuman bu densizler, şekil şemalle de savaşmaya başladılar. Sakal yasak, badem bıyık geçer akçe oldu. İstenmeyen adilikleri işmiş gibi yapanlar, bu adilikleri başımıza bela etmiş demektir.
Başımıza pey der pey bela ettiklerini, çözemeyiz sandılar, en büyük yanılgıya da o an düştüler. Tarih değiştiren Türk Milletin anlamadılar. O basmayan kafalarıyla PKK’nın yanında legal bir kol oldular. Ancak Allah’ın vakti geldi akı ve karayı bu Türk Milletine gösterdi ve doğrunun peşinde olmalarını sağladı. Türkiye üzerine düşen İslam’ın dediklerini yapmadan bu dünyadan gitmez. Kim isterse istesin Allah istemedikten sonra bu hayırsız istek duaya dönüşmez.
Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.