Asikurtlar©

Germencik MHP Kadın Kolları, Tüm Esnafa Bayrak Dağıttı

Germencik MHP Kadın Kolları, Tüm Esnafa Bayrak Dağıttı
22 Ekim 2015 - 9:53 'de eklendi ve 4163 kez görüntülendi.

MHP Germencik İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yalçınkaya ve kadın kolları üyeleri, terör saldırılarını kınamak adına Germencik merkezde bulunan esnafları tek tek dolaşarak Türk Bayrağı dağıttı.

Esnafa hayırlı işler dileklerini ileten Yalçınkaya “Geçirdiğimiz bu hassas ve zor dönemde Ulu önder Atatürk’ün ve kahraman ecdadımızın bizlere emanet ettiği kutsal vatana sahip çıkmak bizlerin görevidir. Geçirdiğimiz zor günlerde ilçemizde, birlik ve beraberliğimizin sembolü al bayrağımızı her yerde dalgalandırmak adına MHP Kadın Kolları olarak, bayrağı olmayan ev ve işyeri kalmasın istedik. Tüm halkımızı evlerine ve işyerlerine bayrak asmaya davet ediyoruz” dediler.

MHP Germencik Teşkilatı Kadın Kolları, Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’ı da belediye yeni hizmet binasında ziyaret ettiler. Başkan Akın ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yaşanan terör olayları nedeniyle ülkemiz zor bir süreçten geçmekte ve hepimizi derinden yaralamaktadır. Bugünlerde hepimizin birlik ve beraberlik içinde bayrağımıza, milletimize ve vatanımıza sahip çıkmamız gerekir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” şeklinde konuştu

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER