Asikurtlar©

Genç Parti MHP’yi Destekleyecek

Genç Parti MHP’yi Destekleyecek
31 Ekim 2015 - 12:00 'de eklendi ve 5007 kez görüntülendi.

Sakarya’da Önemli bir seçmen kitlesi olan Genç Parti, Genel Başkanları Cem Uzan’ın talimatının ardından MHP’yi desteklemek üzere çalışmalara başladı.

SOSYAL MEDYA

Genç Parti’nin Sakarya’da önemli bir seçmen kitlesine sahip Sakaryalı Genel Başkanı olan Cem Uzan, kişisel sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, “Kamuoyuna duyuru: Bu seçimde Genç Parti’nin asıl desteği ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne” dedi. Uzan, ‘Ben oy kullanabiliyor olsaydım MHP’ye oyunu kullanırdım.” Şeklinde ikinci bir mesaj atarken, daha sonraki mesajında ise önceki seçimde başka partilere giden emanet oylarını Sakarya gibi illerde MHP’ye istedi.

ACARTÜRK’E ZİYARET

Bu kapsamda Genç Parti Bölge Koordinatörü Ali Özkan, MHP Milletvekili adayı Alirıza Acartürk’ü ziyaret etti. Özkan, “Genç Parti yurt genelinde MHP’ye destek olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Sayın Uzan’ın kişisel hesaplarında paylaştığı gibi Genç Parti olarak daha önceki seçimlerde başka partilere giden oylarımız bu seçimde MHP’de olacak” dedi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Ziyaret sırasında Genç Partili Ali Özkan’ı telefonla arayan Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Bal da, Milletvekili adayı Alirıza Acartürk ile görüşerek, Genç Parti teşkilatları olarak, Kocaeli, Sakarya gibi illerde emanet oyları geriye çağırdıklarını ve bütün teşkilatlarıyla MHP’ye oy vermek için çalıştıklarını iletti. Sakarya’da çok etkili bir seçmen kitlesine sahip olduklarını anlatan Bal, “Genel Başkanımızın talimatıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah daha önceki seçimlerdeki emanet oylarımız, bu seçimde MHP’ye geçmiş olacak. Sakarya’da MHP’yi destekliyoruz” diye konuştu.

VEKİLLER YAKIŞACAK

Acartürk’ü ziyaret eden Adapazarı Belediyesi Eski Başkanı Erkal Etçioğlu da, “Sakarya’da her kesim ile diyalogları geçmişten günümüze kadar etkin olan ve Sakaryalıların meselelerini Ankara’da etkili bir şekilde dile getirip, çözüm arayacağına kefil olduğum Alirıza Acartürk’e, milletvekilliği çok yakışacak” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER