Asikurtlar©

Gaziantep’de Patlama….

Gaziantep’de Patlama….
16 Ekim 2016 - 12:35 'de eklendi ve 4121 kez görüntülendi.

“Gaziantep Beşyüzevler mahallesinde saat 12.45 sıralarında polisin hücreevine düzenlediği operasyon sırasında bir patlama meydana geldiği, yaralıların olduğu bildirildi. Polisle teröristler arasında çıkan çatışma devam ediyor.”

gaziantep-patlama

Gaziantep Beşyüzevler mahallesinde saat 12.45 sıralarında polisin hücreevine düzenlediği operasyon sırasında bir patlama meydana geldiği, yaralıların olduğu bildirildi. Polisle teröristler arasında çıkan çatışma devam ediyor. Patlamada 3 polisin şehit olduğu ve yaralı polislerin olduğu iddia ediliyor.

Edinilen bilgiye göre, Terörle mücadele şube ekipleri Beşyüzevler Mahallesi 221 Nolu caddede bulunan bir hücre evine operasyon  düzenledi. Operasyon sırasında hücreevindeki canlı bomba kendini patlatırken, bir de el bombası atıldığı iddia ediliyor. Patlama sırasında, 3 polisin şehit olduğu ve 7 polisin yaralı olduğu belirtiliyor. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 3 şehit ve 4 yaralının olduğu, Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde 3 yaralı polisin, 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde de 1 yaralı polisin kaldırıldığı öğrenildi.

Olaydan sonra bölge görevliler tarafından ablukaya alınırken, Vali Ali Yerlikaya ve Emniyet Müdürü Erhan Gülveren patlamanın ardından olay yerine gittikleri öğrenildi.

gaziantep-son-dakika

Ayrıntılar gelecek..

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER