Asikurtlar©

Gaziantep MHP Mıntıka Temizliği Yapacak

Gaziantep MHP Mıntıka Temizliği Yapacak
20 Mayıs 2015 - 19:14 'de eklendi ve 4467 kez görüntülendi.

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan Gaziantep’te en orjinal ve çevreci seçim çalışmalarını kendilerinin yaptığını söyledi. Taşdoğan önemli bir bilgi vererek, 3 Haziran’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılacağı miting sonrası alanı kendilerinin temizleyeceğini, alanda toplanan plastik ve kağıtların ise geri dönüşüme göndereceklerini vurguladı.

 

 
Seçim araçlarının ses düzeyinin gürültü kirliliğini önlemek adına kıstıklarını belirten Taşdoğan, “En çevreci seçim propagandasını biz yapıyoruz. Seçim araçlarımızın ses düzeyi düşük desibelde. Gaziantep’teki bütün siyasi partiler araçlarını giydirdiler, mahalle ve sokaklarda yüksek sesle gezdiriyorlar.
Çevre ışık ve gürültü kirliliğinin şehrimizin bir sorunu olduğunu düşündüğümüz içinsorumlu bir siyasi hareket olarak araçlarımızdaki ses düzeyini özellikle kıstık. Seçmenimizden “Niye bizim araçlarımızın sesi kısık” diye tepki geldiğinde durumu izah ettik, bu durum onların daha çok hoşuna gitti. Bazı seçmenlerin kızgınlığı ise devam ediyor zamanla toplum bu duruma alışacak’’ dedi

 

 

ALANI BİZ TEMİZLEYECEĞİZ

3 Haziran’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılacağı miting sonrası alanı kendilerinin temizleyeceğini, alanda toplanan plastik ve kağıtların ise geri dönüşüme göndereceklerini söyleyen Taşdoğan ‘’3 Haziran’da Demokrasi meydanında yapacağımız miting sonrası alandaki çöpleri kendimiz toplayacağız pet şişeleri ise geri dönüşüme vereceğiz şu ana kadar yapılan mitingler içerisinde en orijinal mitingi yapmayı planlıyoruz, herkesi bu orijinaliteyi görmeye davet ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

 

BROŞÜRLERİMİZİ YERE ATMIYORUZ

Seçim propagandalarında doğaya ve çevreye hassas olduklarını vurgulayan Taşdoğan sözlerine ‘’ Bilbordları ellerimizde taşıyoruz. Elde taşıdığımız için ışık ve görüntü kirliliği yapmıyoruz ve ”bisbort” dediğimiz bisikletlerde reklam yapıyoruz.
Doğaya bir gaz üretmiyoruz. Türkiye’de bunu kim yapıyor? Seçim bürolarımız dışında herhangi bir yere ilan, bayrak asmıyoruz Sokaklarda el ilanı dağıtmıyoruz, broşürlerimizi yerlere atmıyoruz. ‘’ diye devam etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER