Asikurtlar©

Gaziantep MHP’de demokrasi nöbeti…..

Gaziantep MHP’de demokrasi nöbeti…..
29 Temmuz 2016 - 22:11 'de eklendi ve 4446 kez görüntülendi.

 

 

MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, demokrasi nöbetine katılarak, darbe girişimine tepki gösterdi.

15 Temmuz FETÖ tarafından yapılan darbe girişimi sonrası meydanlarda demokrasi nöbeti devam ediyor. Gaziantep demokrasi meydanı 14. Gününde de binlerce vatandaş katıldı.

gaziantepmhp

Vatandaşlara destek vermek için meydana gelen MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, son süreçte yaşananların bu milletin birlikte olduğunda neler yapabileceğini gösterdiğini kaydetti.
Bu milletin önünde hiçbir gücün duramayacağını vurgulayan Taşdoğan, 15 Temmuz’un ülke için yeni bir dönüm noktası olduğunu kaydetti. Taşdoğan, “Darbelerden çok çekmiş siyasi parti olarak, Türk milleti bir ve beraberdir. Türk milleti birlik olunca nelere muktedir olduğunu, bir olunca tıpkı Çanakkale Zaferindeki gibi önünde hiçbir emperyal gücün duramayacağını dosta düşmana göstermiştir.

oguzeli

Bu sağduyuyu gösteren milletimizin her ferdinden Allah razı olsun. Şehit olanlar nur içinde yatsınlar. Partili partisiz herkes sokaklara çıktı, meydanlara çıktı. Bu sefer darbeye engel oldular.

Bu inşallah Türk demokrasisi için Türk adaleti için Türk milleti içinde bir dönüm noktası olur. Millet kendi iradesine sahip çıkmıştır. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir ilkesine sahip çıkmıştır” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER