Asikurtlar©

Fuat Avni’den Korkunç Alaattin Çakıcı İddiası

Fuat Avni’den Korkunç Alaattin Çakıcı İddiası
12 Mayıs 2016 - 9:43 'de eklendi ve 22542 kez görüntülendi.

 

Fuat Avni Twitter Hesabından  Saray’a bağlı bir mafya oluşumunun önünün açıldığını belirtti. Erdoğan’a biat etmeyen Alaattin Çakıcı’ya sukiast düzenleceğini öne sürdü

1. Faş— mafyayı İsrafsaray’a bağlayarak illegal işlerinde kullanma peşinde. Faş— kendini baron sanıyor.

2. Hukuk kılıfına sokmaya zorlandıkları işler, İsrafsaray Mafyası’na havale edilip kısa yoldan çözülmeye çalışılacak.

3. Arsalara hızlı yoldan çökme, iş adamlarından komisyon toplama, muhaliflere ayar verme gibi kirli işlere artık İsrafsaray Mafyası bakacak.

4. İsrafsaray Mafyası’nın en önemli görevi Faş—‘in hoşuna gitmeyen gazetecileri korkutmak, dövmek, gerekirse kurşunlamak.

5. Mafya çeteleri, uyuşturucu bağımlısı yeğen Ali Erdoğan’a bağlandı. Her hafta bu çetelerle görüşen Ali, durumu Faş—‘e rapor ediyor.

6. Cezaevindeki mafya liderlerinin önemli bir bölümü Faş—’e tam biat etmeye ve İsrafsaray kontrolünde çalışmaya ikna edildi.

7. En büyük sorun Faş—’e biat etmeyen Çakıcı. Çakıcı’nın ‘Zalime boyun eğip köpeklik yapmak racona ters’ dediği Faş—‘e iletildi.

8. Kontrolleri altına alamadıkları Alaattin Çakıcı’yı, biatçı mafya liderlerinin elemanlarına infaz ettirmeyi planlıyorlar.

9. Özgecan’ın katilinin öldürülmesi olayı bu biatçı çetelerin işi. Zift Medyası İsrafsaray Mafyası’na yönelik sempati oluşturmaya çalışıyor.

10. İsrafsaray çetelerine önemli görevler verilecek. Kendilerini rahatsız eden herkese bu çeteler aracılığıyla ders verecekler (!)

11. Terörize edemedikleri Cemaat’i terör örgütü gibi gösterme işini çetelere havale ettiler. Kirli kumpaslar hazırlanıyor.

12. Çeteciler kirli eylemlerde kullandıkları silahları Cemaat ile irtibatlı kişilerin arabalarına ve kurumlara bırakıp polise ihbar edecekler

13. Ali Erdoğan çetecileri kız öğrencilerin kaldıkları evlere, yurtlara musallat etmeyi planlıyor. ‘Ensar’ın intikamını böyle alacağız’ diyor

14. Faş— ve haşhaşi yeğeni, gencecik kızlara kumpas kuracak kadar vicdanlarını yitirdi. Mafya çeteleri bile bunlara nazaran temiz sayılır.

 

 

fuat-avni-sifre fuat-avni-erdogan

fuat-avni-infazfuat-avni-kizlar

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER