Asikurtlar©

Fevzi Koçoğlun’ dan Çoşkulu Seçmen İletişim Büro Açılışı

Fevzi Koçoğlun’ dan Çoşkulu  Seçmen İletişim  Büro Açılışı
12 Mayıs 2015 - 7:42 'de eklendi ve 4648 kez görüntülendi.

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Fevzi Koçoğlu’nun Mağarabaşı ve Çıksorut Semtinde organize ettiği 2 seçmen İletişim Merkezi coşkuyla açıldı.

MHP Milletvekili Adayı Fevzi Koçoğlu’nun Seçmen İletişim Merkezi’nin açılışına MHP Gaziantep 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ Başta olmak üzere milletvekili adayları ve çok sayıda partili katıldı. Hayır Duası ve Kuran Tilaveti ile başlayan açılışta konuşan Koçoğlu, Gaziantep ‘in Türk milliyetçiliği ve MHP’nin kalesi olacağını söyledi.
İktidarın uyguladığı politikalarla ekonomide çöküş, dış politikada felaketi getirdiğini vurgulayan Koçoğlu, “Bugün çözüm süreci diye getirdikleri durum ortada. Türkiye bölünmeye doğru gidiyor. Kendi ikballeri için Türkiye’yi parçalıyorlar” dedi. Vatandaşların Yoğun ilgi gösterdiği programda Koçoğlu’nun konuşmaları defalarca ” Bozkurt Koçoğlu ” Sloganları ile kesildi.

Prof. Dr. Ümit Özdağ, partisinin ‘Bizimle Yürü Türkiye’ sloganını işaret ederek, “Bugün burada gördüğüm kadarıyla Gaziantep zaten bizimle yürümeye başlamış. Gaziantepliler ülkenin içindeki tehlikeli durumu çoktan fark etmiş” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde Fevzi Koçoğlu Seçmen İletişim Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER