SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

FERMAN PADİŞAHIN GARDAŞ ……. !

Bu haber 28 Ağustos 2015 - 19:36 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.

Devtlü Padişahumuz ferman buyurmuş:

Tez elden MHP deki çürük yumurtaları toplayasuz ,ne kadar çıkarcu ,makam mevki hastasu var üse ücretini Devlet-ü Aliye’nün bütçesinden verüp alasuz.

En önemli meselemüz ise yıllardur görüşüp danuşduğumuz pkk yu degil, MHP yü yeksan edüp ,ABD,İsrael,AB li dostlarumuzla bitiresüz. Fermanumdur,karşu gelenü de asasuz,kesesüz ,zındanlarda çürütesüz!!!

Hizmetkarlar:

1. Vezir

Tamam da efendüm ,bu çürük ,ne idüğü belli olmayan menfaatçülerü MHP den ayıklayup alursak ,şimdiye kadar tökezleyen MHP dinamük bir biçümde ayağa kalkar. Bizim durumumuz artık bellü, halk gittikçe isyanın eşiğüne geldü. Emeklülere verdügümüz 24 tl ile çay bile içülmez oldu. Beyaz partimüz içünde dahü ayaklanmalar başladu. Güney doğuyu zaten pkk ya teslüm ettük.

2. Vezir

Barzani,Talabani,Apo memnun emme, beyaz partümüz içünde dahi memnuniyetsüzler türemeye başlamuş ,geçenkü seçümden daha az oy alacağumuz umudundayuz.Hele başkanluk yanü padüşahlık tehlüke arzetmektedür.Devletlüm süz seçime güvenirsüz emme velakün , zaten Ülkücülerde son olarak seçime girerler gibimize gelür. Sokak hareketüne başlarsalar,bizüm halümüz nice olur… Hepümüzü keklük gibü avlarlar,haklarıda vardur, yıllardur onlara yapmaduğumuz puşluk kalmadu…

3. Vezir

Bu Türkeş‘in oğlunu zaten takan yoktu,onu seven bir Ülkücü bulamasuz. Sizün bu manevranuzun ters tepceğü düşüncesündedir bütün vezirler.

4.Vezir

MHP’nün koalisyon kurulması içün öne sürdüğü şartlar bu devletü ayakta tutan şartlardur, devletlüm.Egerem MHP bu aşağıdakü maddelerü tebamıza iyi anlatursa , bizim tilkice planlarımız çok zarar görür,zannundayuz. pkk bölgesündekileri baskı altuna alacaktur. Onunçün tek başuna üktüdar hayaldür,devletlüm…

MHP aşağudakü şartlarunda haklıdur devletlüm…

————1. Şart——————–Anayasanın ilk dört maddesüne dokunulmasın,
Anayasanın Değiştirilemez İlk 4 (Dört) Maddesi aşağudadur…
1. Madde
Devletin Şekli
Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir
2. Madde
Cumhuriyetin Nitelikleri
Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan,demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.
3. Madde
Devletin Bütünlüğü, Resmi Dili, Bayrağı, Milli Marşı ve Başkenti Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.
Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
Milli marşı “İstiklal Marşı” dır.
Başkenti Ankara’dır.
4. Madde
Değiştirilemeyecek Hükümler

Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez. )

————-2.Şart———————Çözüm süreci bir daha ortaya konulmamak kaydıyla kaldırılsın,
( Pkk ‘nın Güneydoğumuzdaki illerimizde özerklik elde etmesi ve daha sonra bu topraklarımızı Kürdistan’a iltihak etmesi,kısaca ülkenin bölünmesi… )

————–3. Şart———————17/25 Aralık yolsuzluk olaylarının ucu nereye kadar giderse yargıya taşınsın.
(Yolsuzluk yapan 4 bakanın yüce divana verilmesi ve tepedeki ile oğlunun hakkında çıkan tapeler ve iddiaların mahkemece değerlendirilip ,işlem görmesi.)

—————–4. Şart————–Cumhurbaşkanı anayasal çizgilerinin dışına çıkmasın.
(Hiçbir Cumhurbaşkanı gelmiş olduğu parti için mitinkler düzenleyip oy istememiştir. Cumhurbaşkanı herkesin C Başkanı olmalı.)

5.Vezir
Bu şartları bizüm uyuşturduğumuz,yemlediğümüz erkan-ı halka MHP , yapılan haksızlıkları iyi anlatursa bizüm halimüz pir-ü perüşan olur. Bu hususta devletün kasasından defalarca yandaşlarumuza akçe aktarduk . İhaleleri hep yandaşlara verdük…Verdüklerimüz daha da çok isterler devletlüm…

6. Vezir
Kazanamazsak bunca hırsuzluklar,ihanetlerün hesabınu valla bu millet ve Ülkücüler ,diğer vatanseverler bizden sorar.Herkes tetikte. Nerelere kaçaruz? Süzde para gani de biz ne yaparuz? Hadi bizde aşağu degülüz, epey çalıntı akçemüz vardur da …
Mahallelerde büze çalışan,safdirik tirbüşonlar ne olacak ? Onları Allah gayıra…

Devletlü:
Kesün ve çekülün …

CEVAT NAS

cevat Nascevay@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.