Asikurtlar©

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman ekrana gelecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman ekrana gelecek?
01 Ekim 2016 - 16:00 'de eklendi ve 4089 kez görüntülendi.

Atv ekranında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanları yayınlandı. 4 Ekim Salı akşamı ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda Hızır sezona hızlı bir giriş yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile Salı akşamı ekrana geliyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer gibi ekrana mal olmuş usta isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz efsanesi başlıyor. Yayınlanan fragmanlarda ne kadar iddialı olduğunun sinyalini verdi. Yeni sezonda Ceylan karakteriyle rol alacak olan Sanem Çelik, yayınlanan fragmanlarda diziye damga vuracağını gösterdi.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’în üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ile Ekim ayının ilk haftasında ekrana gelmesi bekleniyor.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerindedir.

Fikret’in namlusunun ucundaki Özkan, Hızır’ın masayla ilgili planları doğrultusunda hayatta kalmalıdır. Ünal Kaplan’ı yerinden edebilecek bu planlar belki de tüm güç dengelerini değiştirecektir. Nihayet bir araya gelen Alparslan ve Davut’un görüşmesinde ise ortaya çıkan sürpriz gerçekler taşları yerinden oynatır. Esra ve İlyas’ın beklenen düğünü öncesi, kız isteme merasimi için Aydın’a doğru yola çıkılır. Bu vesileyle sonunda yalnız kalma fırsatı yakalayan Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerindedir. Nurten’in kurduğu Oyun Meryem, Hızır ve Nazlı’yı nasıl etkileyecektir?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER