SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Eski Bir Kuyruk Acısı Vardır Da Bunun İntikamını Almak İstemektedirler

Bu haber 20 Ağustos 2015 - 14:00 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

AKP iktidarında ayranı kabaran Akit gazetesi, Türkiye’nin onca önemli meselesi varken işi gücü bırakıp MHP’ye saldırmayı âdet hâline getirmiştir. Son günlerdeki saldırılarla beraber Akit’in kırdığı fındık kırkı geçmiştir. Bu mevkute kılıklı paçavra, daha önceleri bir tetikçi muhabirini Ankara’ya MHP Genel Merkezine yollayarak provokasyona yeltenmişti. MHP Genel Merkezinde rezalet çıkaran Akit’in muhabiri, sicilli bir tahrikçi olarak görev yapmıştı. Cumhurbaşkanlığı seçimi sırasında ve sonrasında da ortalığı karıştıran bu ve benzeri tetikçi gazeteciler, psikopat tavırlarıyla bilinmektedir. O ve onun gibiler birer zavallıdır ve gazetecilik mesleğinin yüzkarasıdır. Bunlar kullanılmaya müsait tiplerdir.
Yandaş medyanın sayısız tetikçi gazetecisi arasında her nedense en çok sağa sola saldıranlar, en çok ortalığa düşmeye heveskâr olanlar Akit’teki MHP düşmanlarıdır. Muhtemelen içlerinde eski bir kuyruk acısı vardır da bunun intikamını almak istemektedirler.
Adı geçen yandaş paçavra gazete, tetikçilerini harekete geçirmekle yetinmeyip MHP camiasını kışkırtan yazılara son zamanlarda sıkça yer vermektedir. Bu yazılardan birinde MHP’nin, Hz. Peygamber’e yapılan iğrenç saldırıyı gündemden düşürmek istediğine “Ne yapalım da Fransız gâvurunun Charlie Hebdo’sunu dikkatlerden kaçıralım.” anlayışıyla hareket ettiğine dair saçma sapan iddialara yer verilmişti.
Geçmişte yapılan bu saptırma, kocaman bir yalandı. Bu kadar büyük ve tehlikeli bir yalanı gazete sayfalarına taşımak için insanda insafın, izanın, idrakin ve Allah korkusunun olmaması gerekir. Benzeri bir saptırma ve yalan da dün alçakça tekrarlanarak MHP, HDP’nin yolunu açmakla suçlanmıştır.
Partimizi böyle rezil, pespaye ve alçakça bir yalanla suçlamaya kalkan Akit, önce arkasında durduğu ve “Hepimiz Charlie’yiz” pankartlarının önünde yürüyen Başbakan Davutoğlu’ndan hesap sormalıdır.
Akit’i yönetenlerin ve orada MHP aleyhinde yazanların yatacak yerleri yoktur. Destekledikleri partinin adında ak olsa da hepsinin yüzleri ve vicdanları karadır.
Allah’a ve ahiret gününe inanan, ahirette yaptıklarından hesaba çekileceğini bilen insanların MHP ve Ülkücüler hakkında böylesine şeni iftiralar üretmesi normal değildir.
Mukaddesatına dinine düşkün bir camiayı Hazreti Peygamber veya terör örgütü üzerinden suçlamaya çalışmak günahların en büyüğüdür. Alçaklıktan daha alçak zelilden daha zelil hatta çukur bir harekettir.
MHP ve Ülkücü Hareket’in mensupları yıllarca milletimizin mukaddesatı uğrunda mücadele ederek şehitler verirken Akit zihniyetinin ağababaları merdiven altlarına saklanmışlardır. O zaman komünist saldırılardan onları da Ülkücüler korumuşlardır. Şimdiki ağababaları ise Allahsızlar ve bölücülerle al takke ver külah vaziyetindedir.
Milletimiz çok iyi bilmektedir ki Ülkücüler peygamber sevdalısıdır. Medine’ye giren demir yolunun raylarına Sevgili Peygamberimizin kabrine hürmeten keçe döşeten bir milletin evlatlarıdır. Onun aziz hatırasına ve emanetine saygısızlık edenlere haddini bildirebilecek yegâne camia da Milliyetçi-Ülkücü Harekettir.
Benim Müslümanım iyidir seninki kötüdür anlayışı ahlaksızcadır, alçakçadır. Ben yaparsam iyi ve sevap, sen yaparsan kötü ve günah anlayışı rezilcedir, adicedir. İslam hiçbir devirde bu iktidar dönemindeki kadar zarar görmemiştir. Bunların açtığı yoldan gelecekte yüce dinimize yönelik daha ciddi bir saldırı vuku bulduğunda ise Akit’liler güruhu kendilerine saklanacak merdiven altları ararken Ülkücüler İslam’ın bayraktarları sıfatıyla er meydanlarında olacaklardır.
Meselenin aslı şudur: Akit’in amacı MHP’yi yalan ve iftira kampanyalarıyla tahrik edip mensuplarımızı sokağa dökmek ve bundan da AKP’ye kazanç sağlamaktır. Çünkü erken seçim yaklaşırken iktidar partisinin oylarının her geçen gün eridiği ortaya çıkmıştır.
Bunun içindir ki Akit kolları sıvamış ve hem web sayfasında hem de gazetesinde MHP aleyhinde maksatlı haberlere bolca yer vermeye başlamıştır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yaptığı konuşmaları haber olarak verirken kullandığı aşağılayıcı ve seviyesiz üslup, bu paçavra mevkutenin planlarını ele vermektedir.
Dün sekiz vatan evladı daha şehit olurken Akit’ciler “Ey AKP memleket ateş yerine dönmüş, milletimiz sana 258 milletvekili vermiş ve 13 senelik hükûmetsin, bu sorumluluk senin ne yaparsan yap, bundan daha kötü olmaz hükümeti kur.” demesi gerekirken bunu söylemeyerek halen “Milliyetçiler Bahçeli’yi affedecek mi?” fitnesiyle meşguldür.
PKK’nın gazetesini kendi matbaasında basan Akit’ciler, paçavralarının dünkü manşetinde MHP’yi HDP’nin önünü açmakla suçlarken milleti kandıracağını mı sanmaktadır?
AKP hükûmetinin tetikçiliğini yapmakla ünlü bu gazetenin yalan üzerine bina ettiği masa başı haberleriyle MHP’li seçmeni AKP’ye yönlendirmek için başlattığı çirkin ve rezil kampanya, Kaçak Saray kaynaklı operasyonun işaret fişeğidir.
Bilinmelidir ki sabrın da bir sınırı vardır. Hiç kimse ilanihaye saldırganlıkları sabır ve itidalle göğüsleyemez. Kimsenin yaptığı da yanına kalmaz. Öncelikle iktidarı uyarıyoruz. Tetikçilerinizi bağlayınız. Zincirlerinden boşandırdığınız eşik bekçilerinize sahip olunuz. Onlar daha fazla serbest kaldıkları takdirde sizin de ayağınızı ısıracaklardır.
Akit yöneticilerini de ikaz ediyoruz. MHP ve mensupları sabır gösterdikçe azgınlaşıyor, edepsizleşiyorsunuz. Arkanızı çok güvendiğiniz iktidara dayayıp ucuz kahramanlık yapmaktan, ahlaksızlıktan ve yalan üretme sevdasından vazgeçmelisiniz.
Siz kendinizi ne zannediyorsunuz?
Kul hakkına giren bu saldırganlıkların hesabını nasıl vereceksiniz?
Bu arada kamuoyuyla bir tespitimizi paylaşmayı da görev addediyoruz. Akit gazetesinin politikası Haricilerinkine benzemektedir. Bir zamanlar Müslümanlar arasına fitne salan ve bozgunculuk çıkaran Haricilerin yaptığını bugün Akit paçavrası yerine getirmektedir. Ülkede sosyal barışı bozmayı, insanları birbirine düşürmeyi hedefleyen bu fitne serlevhası, her an iç kargaşaya yol açabilecek saatli bomba işlevi görmektedir. Ancak ileride çıkabilecek patlamaların ve elim hadiselerin sorumlusu MHP camiası değil, Akit ile onun arkasını sıvazlayanlar olacaktır.
Akit’i idare edenlere; bir gün bu hırsızlık, yalan ve talan döneminin sona ereceğini ve AKP iktidarının iş başından tamamen çekilip gideceğini hatırlatıyoruz. O zaman Akit’i millet ve tarih önünde vereceği hesaptan kimse kurtaramayacaktır. Mahkeme kadıya mülk, Kaçak Saray padişahlık mukallidine vakıf değildir.
Hiç şüphe yok ki milletimiz, Akit’in ve ona destek verenlerin hesabını ahrete bırakmayacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.