Asikurtlar©

ESKİ AKP’Lİ BAŞKAN, MHP SAFLARINDA

ESKİ AKP’Lİ BAŞKAN, MHP SAFLARINDA
16 Mayıs 2015 - 21:04 'de eklendi ve 5340 kez görüntülendi.

Ak Partili eski belediye başkanı Orhan Yılmaz Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katıldı.
2011-2014 döneminde Ak Parti Gaziantep Nurdağı Belediye Başkanlığı yapan Orhan Yılmaz, kalabalık bir grupla birlikte Milliyetçi Hareket Partisine katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Nurdağı İlçe Teşkilatları tarafından düzenlenen katılım törenine MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Milletvekili Adayları Ümit Özdağ, Mezine Sırakaya, Tolga Orhan, Servet Demir, Sermet Atay, Cüneyt Ayata, Onur Önsel, Kenan Çakır ile çok sayıda partili katıldı.
MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ümit Özdağ; MHP saflarına katılan eski belediye başkanı Orhan Yılmaz ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Gaziantep’te de MHP’ye yoğun bir ilgi olduğunu söyledi.

Özdağ; MHP her geçen gün kadrosuna çok değerli insanları katmaya devam etmektedir. Vatandaşlarımız AKP zihniyetinden ve zulmünden artık bıkmıştır. 7 Haziran günü tüm Türkiye, Gaziantep bizimle yürüyecektir” dedi.
Nurdağı eski belediye başkanı Orhan Yılmaz konuşmasında Nurdağlıların gerekeni sandıkta yapacağını dikkat çekerek herkesi selamladı.
Narkoz Haber

Mezine Sırakaya

Gaziantep Mhp Milletvekili Adayı

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER