Asikurtlar©

Ertuğrul Tolga Orhan mazbatasını aldı

Ertuğrul Tolga Orhan mazbatasını aldı
11 Haziran 2015 - 15:50 'de eklendi ve 4658 kez görüntülendi.

7 Haziran Seçimlerinde Milletvekili seçilen MHP Gaziantep Milletvekili Avukat Ertuğrul Tolga Orhan mazbatasını aldı.

gaziantep mhp  ertugrul tolga orhan
Gaziantep Adliyesine gelen MHP Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Tolga Orhan mazbatasını aldı. Mazbata aldıktan sonra açıklamada bulunan MHP Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Tolga Orhan, “Önemli bir süreci bu şekilde tamamlamış olduk.
Kimseyi kırmadan dökmeden Gaziantep halkı ile kucaklaştık. Geçtiğimiz dönem 1 milletvekilimiz vardı. Gaziantep halkı bizlere güvenini göstererek milletvekili sayımızın artmasını sağladı. Şuanda sayımız 2 milletvekili oldu. Gaziantep halkı bizi kucakladı ve bu vesileyle birlikte MHP meclise 2 milletvekili gönderiyor.

Gönlümüz arzu ederdi ki daha fazla olsun. Ancak milletin takdiri başımızın üstündedir. Gaziantep bir işaret vererek bundan böyle MHP’nin Gaziantep’te yapılacak seçimlerde her zaman daha iddialı olacağını ve meclise birden fazla milletvekili yollamak için hazır olduğunu gösterdi.

Gaziantep halkına vermiş olduğumuz sözleri sağlığımız el verdiği müddetçe yerine getireceğimize tekrardan söz veriyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde bu vazifeyi de şerefle yapacağımızda hiç kimsenin endişesi olmasın. Bizlerden desteğini esirgemeyen ve çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER