Asikurtlar©

“Erdoğan’ı kaçırıp Avrupa’ya teslim edecekler”

“Erdoğan’ı kaçırıp Avrupa’ya teslim edecekler”
30 Kasım 2016 - 6:50 'de eklendi ve 2659 kez görüntülendi.

Eski Refah Partisi milletvekili ve Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Lahey’deki dosyasının hızlandırıldığını, kaçırılıp Avrupa’ya teslim edilebileceğini iddia etti.

Atatürk’e hakaretleri ile tanınan Eski Refah Partisi milletvekili ve Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Lahey’deki dosyasının 5 bin sayfaya ulaştığını belirterek “Tayyip Erdoğan’ı Lahey’de yargılanma oyunu hızlandırılıyor. Onun için yanındaki pilotları çok iyi kontrol edilmesi lazım Cumhurbaşkanımızın. Bir anda uçakla Avrupa’ya kaçırabilir. Lahey’deki dosya 5000 sayfaya çıktı.” dedi.

 ORADA ÇALIŞAN ARKADAŞLAR SÖYLEDİ

A Haber’de yayınlanan Kadraj programına konuk olan Şevki Yılmaz, Lahey’de Erdoğan’ın dosyasının 5000 sayfaya ulaştığını belirterek “Avrupa seyahatimde orada çalışan arkadaşlar söyledi. Lahey’de yargılanma oyunu var. Bu TIR’lar niçin durduruldu. Dosya hazır. Bu dava açıldığı zaman Cumhurbaşkanı Türkiye’nin dışına çıkamayan bir cumhurbaşkanı olacak. Bu kaçırılma olayını bir istihbarat bilgisi olarak söylüyorum” ifadelerini kullandı.Bu konu hakkında Taraflardan henüs bir açıklama yapılmazken yeni bir algı çalışması mı yoksa olay bu kadar vahim mi?Cumhurbaşkanı ne ile sorgulanıyor.Lahey’e sunulan deliller ne şimdilik Şevki Yılmaz’ın dediklerini ne kabul eden var ne de reddeden.

 

 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER