Asikurtlar©

Erdoğan Emir Verirse Akşam Namazına Moskova’dayız

Erdoğan Emir Verirse Akşam Namazına Moskova’dayız
02 Mart 2016 - 13:15 'de eklendi ve 7823 kez görüntülendi.

Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Üyeleri, “Devletin başı emir verirse akşam namazını Rusya’da kılmak için yola çıkacağız” dedi. Olay, Suriye krizinin başlangıcında AKP’den gelen “Şam’daki Emevi Camii’nde 3 gün sonra namaz kılarız” açıklamasını hatırlattı.

Ardahan Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Üyesi Ümit Arabul, Rus krizi nedeniyle Rusya’ya tepki gösterdi. Arabul, “Bizler sınır bekçileri akıncılar olarak atlarımıza bindik ve devletin başı emir verirse akşam namazını Rusya’da kılmak için yola çıkacağız” ifadelerini kaydetti.

Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Başkanı Murat Arabul ise Rus bürokratlarının ‘Türkiye’ye 4 koldan saldırırız’ açıklamasına sert tepki göstererek, ”Doğu’dan Ermenilerin, batıdan Bulgarların Türkiye’ye saldıracak açıklaması yapmıştır. Buyursun gelsinler, bizler sınır bekçileri olarak, sınırda bekleyenler olarak her zaman onları bekliyoruz. Osmanlı İmparatorluğundaki gibi ordunun yönü bu sefer İran’a dönmez, bu sefer buradan çıkan ordunun yönü direkt Rusya’ya döner. ve Allah’ın izniyle namazını kılmak için gider. Bunu da Rusya’da bu açıklamayı yapan bürokratlar iyi dinlesin, bizim milletimizde ne geri bakacak, ne korkacak, ne de geri adım atacak bir kişi yoktur. On yaşındaki çocuğumuz da akıncıdır, 100 yaşındaki dedemiz de akıncıdır. On yaşındaki çocuğumuz da polistir, 100 yaşındaki dedemiz de polistir. On yaşındaki çocuğumuz da askerdir nöbet tutar, 100 yaşındaki dedemiz de askerdir ve nöbet tutar. Bu milletin, bu devletin kadını da askerdir, çocuğu da askerdir, milleti de askerdir. Bizim Rusya’dan değil cihandan korkumuz yoktur. Biz cihana göz dikmişiz, Rusya önümüzde önümüze ayak taksa ne olur” ifadelerine yer verdi.

ODATV

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER