Asikurtlar©

DOYMADILAR ,HALA İSTİYORLAR

DOYMADILAR ,HALA İSTİYORLAR
28 Eylül 2015 - 19:03 'de eklendi ve 4277 kez görüntülendi.

Adam hala akp nin tek başına iktidar olmasını bekliyor. Esnaf kan ağlıyor diyor.Şehitler dizi dizi geliyor diyor.Dolar aldı başını gidiyor diyor. Şu an iktidarda akp değilmişcesine ,13 küsür yıldır akp sanki iktidar değil de MHP yada CHP iktidarmış gibi, yakınıyor ve akp nin iktidar olmasını istiyor.Bu geri zeka hala tüm olanlardan akp nin suçu yokmuşcasına pişkin pişkin zırvalayıp duruyor.

 

MHP koalisyonda kıytırık birkaç bakanlık alarak 3,5 yıl kalmıştı , zaten deprem olunca da normal bir görev yapma pozisyonu olmamıştı. Bu istismarcılar,malı götürmeye alışkanlık yapanlar hala o 3,5 yıla takılıp iftira ,yalan,riya ile kendi hırsızlıklarını,ihanetlerini,pkk ya verdikleri primleri yok sayıp,tekrar iktidar olup,yediklerini,ihanetlerini kapatmak için her yolu mübah görüyorlar ve öyle çalışıyorlar.

 

13 küsür yıl bu ülke ihanetle ve soygunla yaşadı. Tekrar bu yükü bu ülke taşıyamaz. Belli bir zümrenin çıkarları uğruna bu ülke ateşe atılmamalıdır. Beyni çalışmayıpta din adına ,ufak çıkarlar adına sırtına binilenler hala yola devam mı diyeceksiniz? İhanete,yolsuzluğa ,hırsızlığa,bölünmeye Türk Milleti’nin tahammülü kalmamıştır…Birileri hala doymadılar ,hala yemenin peşindedirler. Utanmadan 13 küsür yılı görmezden gelenler bu ülkenin başına musallat olmaya devam ediyorlar. Herkesin gözünü açıp, her şeyi görmesi lazım.Bu kadar da aymazlık yeter olsun artık !

 

C NAS

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER