SON DAKİKA

Evet, Yine Bahçeli…

Gündem Yazıları

DOLMABAHÇE’DEKİ İHANET AKTÖRÜNE BAK SEN!

Bu haber 28 Eylül 2015 - 0:00 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.

PKK’nın en büyük partisi haline geldiler hala ona-buna çamur atmaya devam ediyorlar. Oysa iktidarlarında gördük ve yaşadık ki, AKP deyince akla PKK, PKK deyince akla AKP gelmektedir.

Hele birde bu AKP içinde çizgi film kahramanı gibi bir tip var. Adı Yalçın Akdoğan. Hangi taşı kaldırsan altından o çıkıyor. PKK açılımında, teröristbaşı Öcalan’a övgü dizmede, Dolmabahçe’de PKK’nın küçük partisi HDP ile birlikte teröristbaşı Öcalan’ın 10 maddelik talebi etrafında mutabakat imzalamada hep başaktör bu…

 

İhanete başaktör olmuş Yalçın Akdoğan geçtiğimiz günlerde ” MHP hükümet ortağıyken, devlet Öcalan’la görüştü, o zaman niye bunun adı ihanet değildi” demiş…

56. hükümet zamanı teslim alınmış teröristbaşı Öcalan İmralı’da iken, MHP 57.Hükümet zamanı iktidar ortağı olmuştur.

MHP, 18 Nisan 1999 seçimlerinde Türkiye’nin 2.partisi olmuştur. MHP iktidar ortağı olma protokolü 29 Mayıs 1999 tarihinde imzalanmıştır.

Yani MHP’nin teröristbaşı ile muhatap olacağı hiçbir durum yaşanmamıştır. Duruşmaları bitmiş, karar zaten çoktan verilmişti.

 

MHP iktidar ortağı iken ne İmralı’ya heyetler gönderilmiş, ne de hükümet adına devlet yetkilileri teröristbaşı Öcalan ile görüşme kuyruğa girmiştir.

Ne de Öcalan AKP ve Recep Tayyip Erdoğan’ı övdüğü gibi, MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’yi övmüştür.

Ama teröristbaşı Öcalan’ın “MHP’nin elinde fırsat olsa beni 2 saat yaşatmazdı” sözü arşivlerdedir. MHP’nin iktidar ortağı olduğu dönem terörün sıfırlanması ise herkese önemli bir örnektir.

 

Hadi, Yalçın Akdoğan’ın iftirasını bir an kabul edelim ve MHP teröristbaşı Öcalan ile görüştü diyelim. MHP’nin iktidarında terör sıfırlanıyor ama İmralı’ya adeta ofis kurmuş AKP iktidarında terör azıyor ve hortluyor. Bu durum bile MHP’nin gücünü, otoritesini göstermiyor mu?

MHP iktidarı zamanında devlete yalvaran bir Öcalan, AKP iktidarında ise devleti tehdit eden ve devlet görevlilerini kukla gibi yöneten bir Öcalan?

“Öcalan olayları doğru okuyor” diyen Yalçın Akdoğan hadi buna cevap versene.

“Taleplerimiz gerçekleşmezse 500 bin kişilik halk savaşı olur” diyen,

“Bağımsızlık düşüncemizden asla vazgeçmedik, aksine hedeflerimize daha çok yaklaştık” diyen,

“Ben ne istersem Tayyip onu yapıyor” diyen,

“AKP’yi iktidara taşıyan ve 10 yıldır iktidarda tutan gücüz” diyen teröristbaşı Öcalan’ı bu noktaya nasıl getirdiniz onu anlatsana Yalçın Akdoğan!

MHP’nin iradesiyle İmralı’da ne zaman görüşme olmuş, kim görüşmüş, ne görüşülmüş açıklasana Yalçın Akdoğan.

AKP’nin PKK ve Öcalan aşkını gizlemek için bu iftiralara niye başvuruyorsun?

Korkudan titreyen Öcalan’ı bugün nasıl adeta ülkeyi yönetir hale getirdiniz onu açıklasana Türk milletine…

AKP’de Öcalan’ı övmeyen bir kişi kalmış mıdır?

En çok övenlerin başında sen gelmiyor musun Yalçın Akdoğan?

Senin başaktör olduğun toplantıda, AKP Dolmabahçe’de PKK’nın partisi HDP ile Kürdistan’ı kurma kararı alırken bile, MHP’ye hala iftira atma ahlaksızlığını niye gösteriyorsun?

Yalçın Akdoğan, PKK’nın kucağından ne zaman kalktınız ki, MHP’ye hala PKK ve Öcalan üzerinden iftira atıyorsun…

Önce Oslo’da, Habur’da, İmralı’da, Kandil’de, Dolmabahçe’de oturduğunuz PKK kucağının hesabını verinde, ona-buna çamur atmaya ondan sonra devam edin…

YILDIRAY ÇİÇEK

Yıldıray Cicekyildiraycicek@gmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.