SON DAKİKA

Doğu Perinçek’in Kibar Feyzo’su Zekanı Sevsinler Senin

Bu haber 29 Haziran 2013 - 11:53 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.

Medyada bazı yazar ve yorumcular var, bunlar MHP düşmanlığı ile yatıp, MHP düşmanlığıyla kalkıyorlar. Bunlardan birisi de (AB)(D)ullah Öcalan’a gül uzatma pozuyla tarihe geçmiş olan Doğu Perinçek’in kalemşorlerinden olan Kibar Feyzo’dur.

Kibar Feyzo, Doğu Perinçek’in Aydınlık Gazetesi’nde ve Ulusal Kanal’ında kafayı sıyırmış bir şekilde sürekli MHP’ye ve Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırmaya devam etmektedir. Ağzının payını her daim veriyoruz, maskesini her vakit düşürüyoruz ama kafayı MHP Lideri Devlet Bahçeli ile bozduğundan dolayı duyu organları bir türlü kendisini frenlemiyor. Mesele, MHP Lideri Devlet Bahçeli olsun herkesin kayığına binip, küreğini yalayan olabilmektedir.

MHP’de kongre olur, aklınca MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye düşmanlık olsun diye, karşı adaylardan birinin yanında saf tutar. İftiralarla, yalanlarla, hakaretlerle taraftar toplamaya çalışır. Attığı iftiralarla ilgili defalarca şeref ve namus üzerinden ispatlama çağrısı yaptık, ispatı olmayan yalanlarını sürdürmeye devam etti. Çünkü MHP Lideri’ne olan düşmanlığında herşeyini kaybedecek kadar alçalabilmektedir.

Artık öyle zıvanadan çıktı ki, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile geçmişteki vatana ihanetleri arşivlerde bulunan Doğu Perinçek’i kıyaslıyor ve bu kıyasta nerdeyse Doğu Perinçek’i Ülkücülerin, Türk milliyetçilerinin önderi yapacak kadar zekâsının ne seviyede olduğunu gösteren yazılar kaleme alıyor.

“Doğu Perinçek’in bugün en büyük Türk milliyetçisi olan Atatürk’ün yolunda olduğu yaşananlarla kanıtlı…”

“Doğu Perinçek dün de yazdığı gibi Türk milliyetçileriyle ülkücüler için milli güç tanımını yapıyor ve elde tutulmalı diyor”

“Doğu Perinçek mücadele adamı ve 5 metrekarelik hücresinden milli-üniter Türkiye ilelebet var olsun diye milli bir mücadeleyi örgütleyip….”

Bu cümleler Kibar Feyzo’ya ait. Bu cümlelerle başlayarak Devlet Bahçeli ve Doğu Perinçek kıyaslaması yapana “bu kafayı ne ile yapıyorsun?” diye sormak abes olmasa gerek. 2009 yerel seçimleri öncesi ve sonrası Melih Gökçek’i de hak etmediği sıfatlarla öven ve destekleyen aynı adam olunca ne desek nafile değil mi?

Geçen günlerde de “CHP ve MHP ile yeni model inşası!” başlıklı bir yazı kale almış… Yine malum saplantılar, yine klasik takıntılarla MHP’ye saldırmış ve MHP içinde yeni fitne yayma arayışlarına girmiştir.

MHP’de ‘şu gitse, şu gelse’ MHP’nin oyu %30 imiş… (!)

Madem bu kadar övüyorsun, herkesten üstün görüyorsun da savunduğun adam niçin %0’larda oy alıyor Kibar Feyzo desen aval aval bakacak?

‘MHP’nin başına şu gelsin’ dediklerinizi alıp getirin İşçi Partisi ‘nin başına yahut “Milli Merkez” dediğiniz yapıyı partileştirip onun başına getirin, alın o halde %30’u… Belki MHP’nin son seçimlerde aldığı %13 oyu da alıp tek başınıza iktidar bile olabilirsiniz. Zekân iftiraya ve MHP içinde fitne yapmaya gelince çalışıyor da buna mı çalışmıyor Kibar Feyzo?

Bugün Recep Tayyip Erdoğan PKK’ya hangi destek ve tavizleri veriyorsa, geçmişte aynısını yapmış Doğu Perinçek’i adeta milli kahraman ilan ederek MHP’ye saldıran “Kibar Feyzo” istediğin kadar çemkir, Doğu Perinçek’in kalemşoru olmaktan öteye gidemeyeceksin. Belki yarın bir gün kalemin yine fırıldak gibi döner Melih Gökçek’in has adamı olur, ona övgüler yağdırırsın.

Melih Gökçek “Beni tekrar aday yapsınlar” diye kıvranıyor, yardımına büyük ihtiyacı var, bir el atsan olaya Kibar Feyzo?

Kibar Feyzo, Melih Gökçek gibi bir adama şu övgüleri yağdırmış birisi olarak senin her yanın MHP’ye saldırsa ne olur, saldırmazsa ne olur? Hatırladın mı şu cümlelerini Kibar Feyzo?

*Malum güruh suyu kullanarak mal bulmuş mağribi misali Melih Gökçek’e saldırıyor. Fotoğraf abartısız intikamı çağrıştırıyor. Gerekçe de aslında su değil, Melih Bey’in milliyetçi-muhafazakâr çizgisi ve o çizginin Başkent’in yerel yönetimindeki kesin hükümranlığıdır.

* Ankara’da sadece AKP’yi değil, bütün sağı temsil ediyor. Ve en önemlisi Gökçek, AKP’nin milliyetçi kanadını tutuyor.

*18 yıllık Ankara gözlemime göre, Melih Gökçek, yaptıkları hizmetlerle tarihe adını yazdıracak bir başkan hüviyetindedir… Gerisi laf-ı güzaftır…

*Sevin veya sevmeyin Melih Bey Ankara’da gerçek bir fenomendir ve azımsanmayacak ölçüde şahsi oyu vardır.”

Nerede MHP düşmanı varsa, orada kalemi ve diliyle yer bulan Kibar Feyzo, artık MHP ve Ülkücü Hareket’in düşmanlarını yalamayı bırak!

“Bu Kibar Feyzo’nun ipi kimin elinde?” diye sorarsanız, MHP ve Ülkücü Hareket’in düşmanları nerdeyse orada bulmanız mümkündür. Türkiye’deki en büyük MHP ve Ülkücü Hareket düşmanlarından olan Doğu Perinçek’in örgütleri içinde yer bulması da bu özelliğindendir.

MHP’ye saldırmak kimseye şeref kazandırmaz, şerefini kaybedenlerin saldırma adresidir MHP.

O yüzden herkes kendine yakışanı yapar.

Kibar Feyzo’ya bizden nasihat: Sen sen ol şerefsiz olma!

Yıldıray Cicekyildiraycicek@gmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.