SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Devletin Malı Deniz

Bu haber 18 Aralık 2013 - 22:45 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Operasyonda 17,5 milyon Tl sıcak para ele geçirildi.Ucu hükümete iyice dokunduğundan Polis müdürleri hemen görevden alındılar ! Niçin ?İçişleri bakanının oğlunun evinde paraları ve para sayma makinesini niye buldunuz diye bu memurlar görevden alındılar.Adamlara bak ,elle paraları sayarken yorulmuşlar,para sayma makinesi getirmişler.Bu ayak kabı kutularındaki paralar, bulunanlar ,ya diğerleri…Ya Emmioğlu bu adamların yerinde başkaları olsa Divan-ı Harbe verilirler. Şimdi AKP ye oy verenleri merak ediyorum ,hala bu duruma ne kılıf uyduracaklar. Hele bizleri görünce iktidar olmanın havası ile yürüyenler ne tür yalanlara baş vuracaklar?

Hakan Şükür’ün istifası,cemaatin karşı duruşu ve şimdide soygun ve malı götürme olayından sonra ,Bülent Arınç buyurmuşlar ki;
”Bazılarının bu kadar alçalabileceğini,insanların kişilik haklarına saygısızlık yapılacağını gerçekten düşünmemiştik.Saflığımıza verin”.Bir bakan , oğlunun operasyonla alındığını sonradan başkalarından duyması ne acı birşey ,diyor… İlk kendileri mi duyacak tı? Şimdiye kadar demek hep ilk kendileri duymuş,onun için kimsenin bir şeyden haberi olmamış. Malı götürme iktidarı şimdiye kadar iyi çalışmış . Ne kadar umursamazlık ve .. …Bu millet aklını başına almalı …
Bu adamların iktidarı bırakacağı yok,herşeyin üstünü kapatırlar.Diğer yolsuzlukları kapattıkları gibi.Zaten polis müdürlerinin alınması ve iki tane daha savcının diğer savcıların yanında görevlendirilmesi boşuna değildir !

Beş polis müdürü operasyondan haberdar olmadıkları gerekçesiyle görevden alındı !!! Sormazlar mı adama ,operasyondan haberi olmayan içişleri bakanı ve diğer bakanlar niye hala görevlerinin başındalar ? ”Kula bela gelmez,Hak yazmayınca.Hak bela yazmaz kul azmayınca.”misali bu hükümet azdı,kibirli ,insanlara yapılmayan hakaret kalmadı.Hakları gaspedilen ,derdini dile getiremeyen binlerce insan var. Ecevit meclisten çıkarken önüne kasa fırlatan vatandaşın hareketinden dolayı o zaman olay olmuştu,zamanın hükümetini bu olay etkilemişti. Şimdi dün ,Meclisin dikmen kapısı önünde bir vatandaş kendisini yaktı.Taraflı basın yayın bu gibi olayları zaten vatandaştan saklıyor. Bunca yolsuzluk hengamesinde, Arınç’ı izledim zerre kadar utanma hissi olduğu gözükmüyor.Avrupa ülkelerinde olsa açıkça yapılan bu yolsuzluktan dolayı hükümet çoktan istifa etmişti. Bunlarsa operasyon bizden habersiz niçin yapıldı diye ,görevlerini yapan memurları görevlerinden alıyorlar.

Sürekli dile getirilen yolsuzluk iddialarının hükümetçe yalanlanmasına karşılık, ortaya çıkan durum, adil bir biçimde araştırılmalı ve milletin hakkınının yenmesinin önüne geçilmelidir. Aksi durumda, yani yolsuzlukların üstünün örtülmesi halinde, örtenlerin de kul hakkı yiyenlerle aynı sorumluluğu paylaşacakları malumdur. Göz altına alınanların tutuklanması halinde ise, ilgili bakanların ve hatta hükümetin istifası gerekir. Zira bu kadar bakan ve bürokratın katıldığı bir yolsuzluktan ve malı götürmekten hükümetin haberi yoksa, devleti yönetenlerin acizliği de ortaya çıkacaktır.Binlerce yandaş ülkeyi soyuyor yönetim ergi ne yapıyor acaba? Önceki gün askeri uçak düştü 4 şehidimiz var. Onlara göre bu şehitler kelle… Şehit mehit bu adamlar için hiç önemli değil. Varsa yoksa kılıfına uydurup malı götürmek .Vah ülkem, vah TC Devleti .Bu aklanma uzun zaman alacaktır.İnsanlar uyanmalı. Durumun farkında olanlarda param parça , aklı yeten herkes durumdan vazife çıkarmalı birlik olunmalıdır. Kısaca kimlerin bu devletin kimlerin eline düştüğü iyi anlaşılmalıdır … Atatürk herşeyini devlete bağışladı,bunlarsa TC Devletini soymakla mı meşguller ?Allah bu milleti tüm kötülüklerden korusun .Amin.
Saygılarımla…
Cevat Nas

cevat Nascevay@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.