SON DAKİKA

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

CHP nereye?

KÖŞE YAZILARI

DADAŞLARDAN GODOŞ OLMAZ

Bu haber 31 Ekim 2012 - 18:22 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

Bu zibidiler Kurtuluş savaşında Kuvay’ı Milliye’nin temellerinin atıldığı Erzurum Kongresini,Nene Hatun’u, Kara Fatma’yı bilmezler. Yiğidin harman olduğu,yüreği mertlik ve kahramanlık duygularıyla haşır neşir olmuş DADAŞLAR diyarını anlayabilecek kapasite ve seviye’den de yoksundurlar.

Bu zibidiler zamana ve mekana göre bukelemun gibi renk değiştirirler. Dün ak dediklerine bugün kara demekten çekinmezler. Tıyniyetleri bozuk olduğu için zihinlerindeki kirli hedeflere ulaşabilmek için her türlü iftirayı atmaktan da çekinmezler.

Fıtrat sahibi değillerdir.Delikanlılıkla ise uzaktan yakından alakaları yoktur.

Bu zibidiler geçtiğimiz günler de Erzurum’un yiğit Dadaşına ”GODOŞ” diye alçakça iftira atmış. Erzurum MHP İl Başkanının Sayın Devlet BAHÇELİ’yi desteklemesi bu zibidileri çok rahatsız etmiş olacak ki,’ çamur at, izi kalsın” mantığıyla yalan,dolan,her türlü iftirayı atmaya devam ediyorlar.’Kem söz sahibine aittir” deyip geçelim.İstiklal harbinde destanlar yazan Dadaşlardan godoş olamayacağını bu Millet gayet iyi bilir.

GODOŞLUK’un kime yakışıp kime yakışmayacağı konusunda bu alçakça iftirayı atanların aynaya bakmaları kafi diyorum.

Şüphesiz yiğit Erzurumlular bu hakareti kabul etmeyeceklerdir.
Dahası iadeli taahhütlü olarak bu sözleri muhatabına iade edeceklerdir.

Nitekim Ankara’da bir araya gelen Erzurumlu ÜLKÜCÜLER Murat ALPEREN imzasıyla yayınladıkları bildiri de, ”HABER ERK kaynaklı bu iftiraları atanlarla ülküdaşlık hukukumuz kalmamıştır” denilmiştir.

Ülkücülerin en çok değer verdiği ahlakçılık ilkesini çiğneyen, Ülkücüyü Ülkücüye hasım hale getiren bu anlayışı ben de nefretle kınıyor ve yazıklar olsun diyorum.Ülkücü irade inanıyorum ki bu densizliklere 4 Kasım kongresinde bir cevap verecektir.

Beşbin şehidin vebalini omuzlarında taşıyan Ülkücü hareketin neferleri olarak alnımız açık,başımız diktir.Ne Pentagonun emir eri , ne de Pensilvanya’nın müridi olmayı reddediyoruz.

Her şey TÜRK’E GÖRE,TÜRK TARAFINDAN prensibinden asla vazgeçmeyeceğiz.

Bu sözümü unutmayın ey zibidiler.

Dadaşların size söyleyeceği sözler daha bitmedi..

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.