Asikurtlar©

ÇETİN: “ÜLKÜCÜLER KURBAN BAĞIŞINDA YARIŞTI”

ÇETİN: “ÜLKÜCÜLER KURBAN BAĞIŞINDA YARIŞTI”
15 Eylül 2016 - 23:22 'de eklendi ve 527 kez görüntülendi.

 

        

 

    “Avrupa Türk Konfederasyon ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi müthiş bir dayanışma örneği gösterdi.”

 

turkfederasyonu

 

Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Cemal Çetin, “Kurban Bağışı 2016” kampanyasında Ülkücülerin bağış yarışında bulunarak yeni bir rekora koştuklarını açıkladı.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi ile büyük bir dayanışma içinde organizasyon yaptıklarını anlatan Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin, “Bu yıl müthiş bir patlama yaşadık. Türk milleti ve Ülkücü Hareket adeta bağışta yarıştı” dedi.

Başlattıkları kurban bağışı kampanyasına katılan Türk milletine teşekkür eden Cemal Çetin, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a da gösterdiği destek için müteşekkir olduğunu belirterek bu seneki kurban bağışlarının geçen yıllardakini katladığını açıkladı.

olvay-fuat-avrupa

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile kurban bağış ve kesim merkezlerini ziyaret eden Çetin, Avrupa Türk Konfederasyon’un göndermiş olduğu kurbanları Van Pamir Ulupamir, Gaziantep Ülkü Ocakları, Kilis Ülkü Ocakları, Şanlıurfa Ülkü Ocakları, Hatay Ülkü Ocakları, Hatay Merkez ve Ovakent’teki soydaşlarımıza ulaştırdı.

gaziantep

Çetin, “Avrupa Türklüğünün kurbanları, kardeşlerimize ulaştırmaya devam ediyoruz” derken Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz da, “Hatay Ovakent’teki Afgan Türkü soydaşlarımızı ziyaret ederek bayramlaştık. Allah hayırlı bayramlar nasip etsin.” Dedi.

olcay-turk-federasyonuu

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER