Asikurtlar©

Sadettin Bozgeyik’den; Akp ye sert tepki…

Sadettin Bozgeyik’den;  Akp ye sert tepki…
30 Ekim 2015 - 21:36 'de eklendi ve 982 kez görüntülendi.

MHP Şehitkamil İlçe 2. Başkanı Sadettin Bozgeyik, Bozgeyik ailesinin AKP’ye destek olacağı iddialarına sert tepki gösterdi.
“ACİZLİK VE KENDİNİ BİLMEZLİKTİR”

Yerel ve ulusal basında Bozgeyik ailesinin toplu şekilde 1 Kasım seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’ne destek olacağı yönünde yer alan haberlerin ardından, Bozgeyik ailesinden tepkiler devam ediyor.

 

25 bine yakın Bozgeyik ailesinin tamamının Akp’ye katılımı ve 1 Kasım seçimlerinde destek olacağı yönündeki haberlerin tamamının gerçek dışı olduğunu belirten Sadettin Bozgeyik, bir kaç kişinin yakasına rozet takılmasıyla konunun aileye mal edilmesinin, acizlik ve kendini bilmezliğin açık bir göstergesi olduğunu söyledi.
“HİÇ KİMSE BOZGEYİK AİLESİNİ KENDİ ÇIKARLARINA ALET EDEMEZ”

Sadettin Bozgeyik, basına bu şekilde servis edilen haberlerin bir algı operasyonundan başka bir şey ifade etmeyeceğini savunarak şöyle konuştu: “Zamanlama bakımından bakıldığında çok manidar olan bu olayın hiçbir zaman Akp’ye fayda sağlamayacaktır.
Hiç kimsenin kendi çıkarları için Bozgeyik ailesini bu şekilde yalan siyasete alet etmeye ve zor durumda bırakmaya hakkı yoktur. Vatanına, milletine bayrağına sahip çıkmak ve hizmet etmekten başka bir şeyi düşünmeyen ailemizin akp’nin çirkin, kirli ve rencide edici siyasetine alet olunmayacaktır. Bu olayı şiddet ve nefretle kınıyoruz.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER