Asikurtlar©

“BEYANNAME İKTİDARLIK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜN GÖSTERGESİDİR”

“BEYANNAME İKTİDARLIK YÜRÜYÜŞÜMÜZÜN GÖSTERGESİDİR”
05 Mayıs 2015 - 14:49 'de eklendi ve 4378 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ertuğrul Tolga Orhan, Seçim Beyannamesi’nde her kesim vatandaşın ve ülkenin geleceğinin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü söyledi.

 

 

ertugrul tolga mhp gaziantepp

MHP’nin açıklanan Seçim Beyannamesi’nin ardından Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ertuğrul Tolga Orhan değerlendirmelerde bulundu. Beyannamenin MHP’nin iktidara yürüyüşünün en büyük göstergesi olduğunu ifade eden Orhan, “Seçim Beyannamemizi açıklayan Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi teröristlere karşı, bölünmeye karşı, ekonomik kaos ve yıkıma karşı, anaforcu AKP’ye, alkışlayan CHP’ye, anarşist HDP’ye, acı yaşatan PKK’ya karşı Türkiye bizimle yürüyecektir. İnşallah Türkiye MHP diyecektir. Bu beyanname MHP’nin iktidar yürüyüşünün en büyük göstergesidir. Hiçbir kesim unutulmamış, emeklisi, memuru, yoksulu, yetimi,öğrencisi, yeni evlenecek çiftleri kısacası Türkiye’yi içinde bulunduğu durumdan kurtaracak herşey MHP’nin beyannamesinde yer almaktadır” diye konuştu.

 

ertugrul toga orhan gaziantep mhp

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Seçim Beyannamesi’nin açıklanmasının ardından çalışmalarına bu yönde daha hız verdiklerini söyleyen Avukat Tolga Orhan, “Seçim Beyannamemizin açıklanmasının ardından vatandaşlarımızı daha sık ziyaret ederek vaadlerimizi duyuruyor. Onlarında bu vaadler hakkındaki düşüncülerini alıyoruz. MHP iktidara geldiğinde bu vaadlerin havada kalmayacağının sözünü ise içimiz rahat bir şekilde veriyoruz. Çünkü biz tüm çalışmalarımızı vatandaşlarımızın geleceği için yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER