Asikurtlar©

Bengü Türk’ten Kanaltürk ve Bugün TV’ye çağrı: Jeneriğini Al Gel

Bengü Türk’ten Kanaltürk ve Bugün TV’ye çağrı: Jeneriğini Al Gel
28 Ekim 2015 - 12:10 'de eklendi ve 4628 kez görüntülendi.

BENGÜ TÜRK Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Murat İde, Kanaltürk ve Bugün operasyonunun ardından anlamlı bir davette bulundu.

Kanaltürk ve Bugün televizyonlarındaki programları durdurulan meslektaşlarına “BENGÜ TÜRK ekranı, doğruları dillendirmek adına Büyük Türk Milleti’nin her ferdinin hizmetindedir” dedi.

Bunun sadece bir meslek dayanışması olmadığını ifade eden İde şunları söyledi:

“Dün zulme sessiz kalmanın bedelini bugün milletin her ferdi ödüyor. Dün yapılan yanlışın karşılığı bugün doğruyu, doğru şekilde ifade etmek olmalıdır.

Türk milletinin sesi olan BENGÜ TÜRK Televizyonu, iktidar hırsına ve zulme maruz kalan gazetecilere ekranını açarak, aslında Ay Yıldız’a verdiği sözü tutuyor.

Sevgili meslektaşlarım, ortak değerlerimize laf etmeyecek, konuklarınızı ve program jeneriğinizi alıp gelin. BENGÜ TÜRK Televizyonu, Kanaltürk ve Bugün logolarını ekrana vererek zalime ve yalanlara karşı sözlerinizi ve fikirlerinizi Büyük Türk Milleti’ne duyurmaya hazırdır.

‘DÜNÜ’, yarın konuşmak üzere bugün TÜRK’e yakışanı yapmak içindir bu davetimiz. Allah Türk Milleti’nin yardımcısı olsun.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER