SON DAKİKA

GAZOZ KAPAĞI!

KÖŞE YAZILARI

BİR BEN KALSAM…

KÖŞE YAZILARI

Başımıza Çıkmışlar ,Türk’ü Yoketmek İçin !

Bu haber 21 Ekim 2013 - 11:50 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Cevat Nas

Bu Türklerde ne alçak, zalim, katliamcı insanlarmış.
Anadolu’ya gelmişler,kendilerinden olmayan herkesi öldürmüşler, Türkçe konuşmayan diğer herkesi yakıp yıkmışlar ,diyor Ermeni ağzı ile konuşan ayrı Devlet kurma heveslisi pkk lı . Ben Doğuda , İstanbul’da ve Ankara’da yaşadım. Oysa bu topraklarda yaşayan Türk olmayan binlerce insan vardı ,Türkçe konuşanların haricinde bir tek insan evladına rastlamadım,diyor birileri…

Yalnız böyle düşünenlere şu soruyu sormak istiyorum: Madem bu alçak ,Türkler, herkesi katletmişler, Bekir Bozdağ, Ömer Çelik, Mehdi Eker, Zafer Çağlayan, Mehmet Şimşek, Muammer Güler, Hüseyin Çelik,Cevdet Yılmaz, Egemen Bağış, Beşir Atalay ve diğerleri kürt oldukları halde nasıl Türkleri atlatıp da bakan olmuşlar? Doğrusu anlayamıyoruz !

PKK nın meclisteki ağzı bdp liler Türklerin hışmından nasıl sıyrıldıda vekil oldular? Benim vergimle maaşlarını alıyorlar ,ihanetlerini her saniye sergiliyorlar.Biz kıyımcı Türkler nasıl oluyorda Türk devletinde vekil olamıyoruz, Ünüversite mezunu olsakta.

Bir de akp grup toplantıtısında ağlayanlar vardı. E e ne de olsa bu Türklerin ömür boyu zülmüne uğramışlar. Mesela; Abdulkadir Aksu’nun uğradığı zülümler şunlar: 28 yaşında Malatya Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı, Vali, 20 yıldır milletvekili ve bakanlık yaptı.
Bu Türkler Abdülkadir Aksu’ya ne zulüm yapmışlar değil mi sayın milletim?…”
Bu gürüh milletin yüzüne Atatürk’ü öğmüş,arka planda İngiliz uzatması Şeyh(Kürt) Sait ‘in izinde yürüdüler.Meclisteki vekil sayısını bir inceleyin şaşacaksınız !Bu ülkeye ihanet etmeyen herkes Kürdü,Lazı,Çerkezi,Türk’ü vs kardeşimizdir,başımızın üstünde gezdiririz,biz.

Bu devlete ihanet edenler,sizler bu devletin ekmeğini yiyor ,suyunu içiyorsunuz,Kürt kökenli insanlarımız başbakan,cumhurbaşkanı ,vekil ,öğretmen,doktor,sanatçı vs olmamış mıdır?Bir çok zenginler var,hala bazen açık,bazen gizli,birileri ,bulmuşunuz da yumuşak karınlı hükümet ihanet edenleri görmezden geliyorsunuz,ihanetçilerle bir oluyorsunuz.Ayda asgari ücret dahi evine girmeyen benim memleketimde ve diğer birçok illerim deki insanlar neden ihaneti akıllarından bile geçirmezler? Vatan sevgisi imandandır düsturuna uyarak !Bu hainlerin elektrik parası bile bizden çıkıyor vb paralarda dahil ,ancak bizlerin aklına isyan etmek hiç gelmemiştir !

Türk’ün alt kimliklerine özerkliğin yolunu açacaksınız, Türk devletini parçalama adımlarını atacaksınız.Çingeneleri dahi ayrıştırıcı pozisyona getireceksiniz.Süryanilere Arazi vereceksiniz.Şimdi Gümüşhanede benim köyümdeki Kilise arazilerinide yarın Rumlara verirsiniz,zaten kilise hisarını ölçerlerken bende rast geldim ,birkaç yıl önce …PKK yı Meclise taşıyacak ne kadar ihanet yasası varsa Meclis’ten geçireceksiniz.

Türk Silahlı kuvvetlerinin şerefli mensuplarını darbeci diye suçu olanı da olmayanı da içeri atacaksınız.Askerimi,polisimi,bebeleri öldürenleri,bölücüleri ödüllendireceksniz.

Hatta Apo yu ev hapsine alacak gizli ve sinsi çalışmalar da bulunacaksınız.Bu konuda soru soran medya mensuplarına”Yok öyle bir şey” diyerek yalan söyleyeceksiniz.Ama bir taraftan da gizli müzakereleri sürdüreceksiniz.

Peki Türk’e ne verdiniz Allahaşkına bu pakette..

Bu pakette Türk’e reva görülen mükafatta ,Türk isminin yerden yere vurulması oldu maalesef ,bundan başka bir şey değil…

Sakın abarttığımızı sannetmeyin.NEFRET SUÇU ile pakete koydukları maddeyle ,ayakta kalan son kale Türk Milliyetçilerini cezalandırıp hapse atmak istiyor,pkk ya yağ çekenler !

Bu ülkenin asli unsuru Türk ,bölücü örgüt mensuplarına bile laf söyleyemeyecek,Apo ya hain diyemeyecek, ve hatta Ziya Gökalp ,Nihal Atsız,M.Emin Yurdakul gibi yazarların şiirlerini okumak,”Ne mutlu Türküm diyene” demek bile nefret suçu kapsamına sokulacak.

Ayrılıkçı pkk lı Kürtler darılıp gücenmesin diye kahramanlarımızdan ve asaletimizden bahsedemeyeceğiz.Atatürk ve silah arkadaşlarından ileride bahsetmek hainlikle eşdeğer olacak,zaten şimdiden birçokları hergün onları yerin dibine sokup çıkarıyorlar. Oysa onlar olmasa idi şimdi ezan sesi bile duyamayacaktık,bunu dahi idrak edemeyen bir zihniyetle karşı karşıyayız.Kendi vatanımızda garip ve parya haline getirileceğiz.Demokratikleşme diyerek düşünce ve fikir özgürlüğüne bile ceza getirenler Milliyetçiliği ayaklar altına alanlar ,yarın belki de Cumhurbaşkanlığı makamına dahi çıkabileceklerdir böylece… Bu nasıl bir haldir ki; Türkiye’de Türklerin ülkesinde , Türk kelimesine düşman olacaksınız, onu kaldırmaya çalışacaksınız,hemde Türkler tarafından baştacı edileceksiniz,bu durum akıl tutulması değil midir?Geleceğimiz bu durumdan nasıl etkilenecektir,bakıp göreceğiz!

Kısaca geleceğimizden ümitsiziz ,onun için samimi olarak Atatürk’ü özlemekteyiz! Bizler Atatürkçüyüz deyipte ,kominizme, faşizme,siyonizme ve hertürlü yabancı ideolojilere hizmet edenlerden değiliz.Bizler ”vatanım ha ekmeğini yemişiz,ya da uğruna kurşun yemişiz”diyen vatan ve millet sever,İslamla müşerref olmuş ecdadın torunlarıyız.
Saygılarımla…

cevat Nascevay@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.