Asikurtlar©

“Bağışlarımızla Dünya Türklüğü’nün yanında olalım”

“Bağışlarımızla Dünya Türklüğü’nün yanında olalım”
09 Eylül 2016 - 21:29 'de eklendi ve 4062 kez görüntülendi.

Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı ve MHP MYK üyesi Cemal Çetin, bir açıklama yaparak bu kurban bayramındaki bağışların Türk dünyasında paylaştırılacağını söyleyerek Türk milletini “Kurban 2016 Bağış Kampanyası”na çağırdı.
“MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin bilgisi ve Ülkü Ocakları ile organize bir program dâhilinde çalıştıklarını” belirten Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı ve MHP MYK üyesi Cemal Çetin, özellikle Ülkücü Hareket ve bütün Türk milletini kurban bağışı yapmaya çağırarak şu açıklamayı yaptı:
“Kurban 2016 Bağış Kampanyası’nda toplanan kurban bağışları, Türkiye’deki şehit aileleriyle birlikte, Doğu Türkistan, Kırım, Türkmeneli, Azerbaycan-Karabağ, Özbekistan, Kosova, Makedonya ve Gürcistan-Borcali’deki kardeşlerimize gönderilecektir.
Yıllarca Avrupa’da ve Türkiye’de bağış adı altında FETÖ, PKK ve millet düşmanı örgütlere toplanan bağışların nasıl milletimize kurşun olarak geri döndüğünü gördük. Buna dur demeliyiz. Konfederasyonumuzun teminatı altında toplanan bağışlar, en küçük parçasına kadar değerlendirilmekte, dini vecibelerle gereği yapılmaktadır.
Bütün Türk milletini ve Ülkücü-Milliyetçi Hareket’i kampanyamıza katılarak Türk dünyasına yardımda bulunmaya davet ediyorum.”

kurbanbagis

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER