Asikurtlar©

Avusturya Türk Federasyonu’ndan sağduyu çağrısı…

Avusturya Türk Federasyonu’ndan sağduyu çağrısı…
09 Temmuz 2016 - 21:29 'de eklendi ve 4241 kez görüntülendi.

 

 

Avusturya Türk Federasyonu Vorarlberg Bölge Başkanlığı, Bregenz’de terör örgütü sempatizanları tarafından çadır açılacağı dedikoduları üzerine bir açıklama yaptı.

Avusturya Türk Federasyonu Vorarlberg Bölge Başkanlığı tarafından resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, yapılan provakatif eyleme itibar edilmemesi ve kimsenin provakasyona gelmemesi konusunda uyarılarda bulundu.

Avusturya Türk Federasyonu Vorarlberg Bölge Başkanı Orhan Altındaş imzası ile yayınlanan açıklamada; “Pazar günü (10 Temmuz 2016) bölgemizde PKK terör örgütü militanlarınca provakatif bir olay tezganlanmakta. Saat 10:00-13:00 arası mümkün oldukça Bregenz göl kenarında Türk gençlerinin ve Türk milletinin olmamalarını rica ediyorum.
Tamamı ile provakatif bir tezgah, bizler yani Türk toplumu olarak oradan uzak olursak, PKK terör örgütü militanlarının yapmış olduğu şov fiyasko ile sonuçlanır.

 

Bu konuda hassas ve anlayışlı olacağınızı ümit ediyorum. En ufak bir provakatif olayı yerel resmi makamlara bildirmekten çekinmeyin” ifadelerine yer verildi.
Orhan Altındaş
ATF Vorarlberg Bölge Bşk .

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER