SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Atatürk Hem Soylu Türk Hem de İnançlı Bir Müslümandı

Bu haber 06 Kasım 2013 - 20:01 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

İşgal altındaki memleketi düşmandan kurtarmak için gecesini gündüzüne katan ve kendisine uykuyu haram eden M.Kemal ATATÜRK’ün bize emanet ettiği T.C Devleti’nin genetik yapısını bozup soysuz bir Millet ve kabile bir Devlet meydana getirmek için büyük bir mücadele veriliyor son yıllar da…

Adına da Değişim ve Dönüşüm projesi diyorlar

Zamanında her türlü isyan,ayaklanma ve başkaldırı ile Atatürk’le başa çıkamadıkları için iktidar da olmanın verdiği fırsatı ganimet bilip Devleti ve Milleti ayakta tutan ne kadar umdeler varsa hepsine de topyekün hücum ediyorlar.

Başta Atatürk ilke ve İnkilapları Millete çaktırmadan rafa kaldırılıyor.

Sonra Cumhuriyet tartışmaya açılıp ılımlı İslam modeli gündeme getiriliyor.Bazıları da Diyarbakır’da ÖZERKLİK ilan ederek barış ve kardeşliği çıkmaza sürükleyecek icraatlara imza atılıyor.Dincisinden liberaline ve hatta Kürtçüsüne kadar hepsi de elele vermiş en büyük rahatsızlıkları Atatürk bugünler de..

Atatürk kadar taş düşer kafalarına inşallah….

Onlar Atatürk’ün sahip olduğu dini bilginin ve inancın zerresine bile sahip değiller.Atatürk imanlı bir insan olmasaydı Cenab’ı ALLAH(C.C) Ona ve Milletine yardım edermiydi acaba?

Büyük Din alimlerinden Şeyh Sünusi Hazretleri bir gece Peygamberimiz’i rüyasında görür ve koşup elini öpmek ister.Peygamber kendisine sol elini uzatınca ,buna şaşıran ve mahzun olan şeyh,

-Ya Resulâllah! Niçin sağ elinizi vermediniz? der.

Peygamberimiz Şeyh’e şu cevabı verir.

-Sağ elimi Ankara’da Mustafa Kemal’e uzattım!

Bu rüyayı anlatan Hafız Halil Efendinin elleri, çenesi ve dili titriyordu! Gözleri dolu dolu bir şekilde kalabalığa şöyle seslenir.

-”Ey ahali! Mustafa Kemal muzaffer olacak! Peygamber Efendimiz’in sağ eli onun elindedir! Buna iman edin!”

Bugün peygamber efendimizin şefaatine nail olmuş bir büyük insana ”Dindarları astırdı.Dersim’de insanları katlettirdi.” gibi çirkin ve yakışıksız iftiralar atanlar bilmelidir ki,ATATÜRK olmasaydı Ne T.C Devleti diye bir devlet ,Ne de Türk Milleti diye bir Millet olacaktı.

Bu yüzdendir ki ,”Varlığım Türk varlığına armağan olsun” dedi yüce ATATÜRK..

Ertuğrul KALAFAT

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.