Asikurtlar©

Arınç’ın evindeki sürpriz görüşme sona erdi

Arınç’ın evindeki sürpriz görüşme sona erdi
11 Şubat 2016 - 0:46 'de eklendi ve 4228 kez görüntülendi.

 

Dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile 3 saatlik bir görüşme gerçekleştiren 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son zamanlarda AK Parti içinde tartışmalara neden olan açıklamalarda bulunan Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı evinde ziyaret etti. Gül, buluşmaya Hüseyin Çelik ile birlikte geldi.

 

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile 3 saat süren sürpriz bir yemekte biraraya gelen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sürpriz bir adrese daha geldi.

 

  1. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile AK Parti’nin bazı kurucu isimleri Ankara’da bir araya geldi. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Ankara’da buluştu. Görüşme 2,5 saat sürdü.

 

Gül, Ankara Beştepe’de bir sitede oturan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı evinde ziyaret ediyor. Gül Arınç’ın evine eski AK Partili bakanlardan Hüseyin Çelik ile beraber geldi.

 

 

Gül ve Arınç’ın ardından ise eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin siteye giriş yaptı.

 

 

Görüşmeye ilk olarak Nihat Ergün geldi.

 

Arınç’ın yaşadığı siteye Abdullah Gül’den önce korumaları geldi. Korumalar sitenin garajında güvenlik kontrolü yaptı. Daha sonra Gül garajdan giriş yaptı.

 

Gül ve Arınç’ın ardından ise eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin siteye giriş yaptı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER